2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 21 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 4297 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 ақпандағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 02.02.2017 № 13 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 28 "2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3862 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) және мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімі басшысы (А. Нурушев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Халелов
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ 21 қаулысына
қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
№
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
1.
Лубен ауылы
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Арай" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
42
28171
28171
5500
Балабақша (жергілікті бюджет)
2.
Шыңғырлау ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімінің "Айгөлек" бала бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
21670
21670
5500
3.
Тасмола ауылы
Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімінің "Балауса" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
28536
28536
5500
4.
Белогор ауылы
Шыңғырлау ауданы Белогор селосының "Қарлығаш" бала бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
26072
26072
5500
5.
Шыңғырлау ауылы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Әкімдігінің "Бөбек" балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
80
32300
32300
5500
6.
Шыңғырлау ауылы
Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының "Шыңғырлау аудандық "Шұғыла" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
62
25721
25721
5500
7.
Шыңғырлау ауылы
Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімінің Шыңғырлау аудандық "Қызғалдақ" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
58
30328
30328
5500
8.
Шыңғырлау ауылы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің "Балдырған" бала бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
40090
40090
5500

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 марта 2016 года № 4297. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 2 февраля 2017 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 02.02.2017 № 13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 24 февраля 2015 года № 28 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3862, опубликованное 9 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы и службы управления персоналом (кадровой службы) аппарата акима Чингирлауского района (Нурушев А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Халелов
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от 18 февраля 2016 года № 21
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
№
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Ясли-сад (местный бюджет)
1.
село Лубенка
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли сад "Арай" отдела образования акимата Чингирлауского района
42
28171
28171
5500
Детский сад (местный бюджет)
2.
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Айгөлек" Чингирлауского районного отдела образования, Чингирлауского района, Западно-Казахстанской области
70
21670
21670
5500
3.
село Тасмола
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" Чингирлауского районного отдела образования
40
28536
28536
5500
4.
село Белогорка
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Карлыгаш" села Белогор Чингирлауского района
25
26072
26072
5500
5.
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Бөбек" Акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области
80
32300
32300
5500
6.
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие "Чингирлауский районный детский сад "Шугыла" Западно-Казахстанского областного управления образования
62
25721
25721
5500
7.
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие "Чингирлауский районный детский сад "Қызғалдақ" Чингирлауского районного отдела образования"
58
30328
30328
5500
8.
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Балдырған" акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области
25
40090
40090
5500