"Шығыстары бюджет қаражаты есебінен ұзақ мерзімді субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша ашық тендер негізінде конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 30 қазандағы № 113 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 219 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 15036 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шығыстары бюджет қаражаты есебінен ұзақ мерзімді субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша ашық тендер негізінде конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 30 қазандағы № 113 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9860 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Шығыстары бюджет қаражаты есебінен ұзақ мерзімді субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша ашық тендер негізінде конкурс өткізу қағидаларында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Шығыстары бюджет қаражаты есебінен ұзақ мерзімді субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша ашық тендер негізінде конкурс өткізу қағидалары";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1. Шығыстары бюджет қаражаты есебінен ұзақ мерзімді субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша ашық тендер негізінде конкурс өткізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Теміржол көлігі туралы" 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 2-тармағының 34-18) тармақшасына сәйкес әзірленген және Шығыстары бюджет қаражаты есебінен ұзақ мерзімді субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша ашық тендер негізінде конкурс (бұдан әрі – тендер) өткізуді ұйымдастыру тәртібін айқындайды.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Тендерге шығарылатын лоттар әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша қатынауға жоспарланған поездар бойынша құрылады. Тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар бойынша лоттар әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жол жүру кезінде оларды қалыптастыру пунктінен тіркеу бірінші жоспарланған құрамдағы поезбен бір лотта құралады. Халықаралық поездардан басқа тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондар үшін жеке лоттарды қалыптастыру көзделмейді. Бұл ретте республикалық көлемдегі іс-шараны ұйымдастыру шеңберінде әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалын ұйымдастырған жағдайда әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша қатынауға жоспарланған электро-, дизель поездардан басқа поездарды, бір лотпен өткізуге болады.";
21 және 22-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Тендерге қатысу үшін тасымалдаушы мынадай талаптарға сәйкес болуы тиіс:
1) Қазақстан Республикасы шекарасында кәсіпкерлік қызметін жүзеге асырушы жеке кәсіпкер және заңды тұлға болып саналуы;

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 октября 2014 года № 113 "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, расходы которых подлежат долгосрочному субсидированию за счет бюджетных средств"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 19 апреля 2017 года № 219. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2017 года № 15036
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 октября 2014 года № 113 "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, расходы которых подлежат долгосрочному субсидированию за счет бюджетных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9860, опубликованный 20 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет"), следующие изменения и дополнения:
в Правилах проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, расходы которых подлежат долгосрочному субсидированию за счет бюджетных средств, утвержденных указанным приказом:
в заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Выставляемые на тендер лоты формируются по поездам, планируемым к курсированию по социально значимым сообщениям. Лоты по прицепным и беспересадочным вагонам формируются в одном лоте с поездом, в составе которого планируется их прицепка первым с пункта формирования в пути следования по социально значимому сообщению. Формирование отдельного лота для прицепных и беспересадочных вагонов кроме международных поездов не предусматривается. При этом в случае организации социально значимых пассажирских перевозок в рамках проведения мероприятий республиканского масштаба допускается формирование поездов, планируемых к курсированию по социально значимым сообщениям в одном лоте, за исключением электро-, дизель поездов.";
пункты 21 и 22 изложить в следующей редакции:
"21. Для участия в тендере перевозчик должен соответствовать следующим требованиям:
1) являться индивидуальным предпринимателем или юридическим лицом, осуществляющим предпринимательскую деятельность на территории Республики Казахстан;

2) Қазақстан Республикасының аумағында заңнамада белгіленген тәртіппен тіркелген, жолаушылар тасымалдауды ұйымдастыру үшін меншікті немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын техникалық қауіпсіздік талаптарына сәйкес келетін жолаушылар тасымалын ұйымдастыру үшін жолаушы жылжымалы құрамының болуы.
Бұл ретте үлгілері (жалпы, плацкарт, купе) бойынша көрсетілген жолаушылар вагондарының саны талап етілетін вагондар санынан кемінде 30 %, ал электр-, дизель поездар вагондарының саны – 100 % құруы тиіс;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес төлеу мерзімі кейінге қалдырылған жағдайларды қоспағанда, бюджетке төленетін салықтар мен басқа да міндетті төлемдер және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аударымдар бойынша берешектерінің болмауы;
4) тиісті әлеуметтік маңызы бар бағыттарға қызмет көрсетуге қажет поезд бригадалары қызметкерлерінің жеке білікті штатының және/немесе нормативтік саны шегінде тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, бұрын әлеуметтік маңызы бар бағытқа қызмет көрсеткен тасымалдаушының поезд бригадалары қызметкерлерінің білікті штатын жұмысқа қабылдау туралы кепілдіктің болуы;
5) 3 айдан артық уақытта Ұлттық инфрақұрылым операторының, локомотивтік тарту операторының және жалпы қолданыстағы үй-жайларға мүмкіндік алу жөніндегі қызметтерді және вокзалдарда соңғы 12 айға тендер өткізілген немесе шарт ұзартылған күннің алдындағы айдың бірінші күніне анықтамалық-ақпараттық қызметтерді ұсынатын басқа да теміржол ұйымдарының алдында берешегінің болмауы;
6) Қазақстан Республикасындағы екінші деңгейлі банктерде ашылған есептер бойынша тендер өткізетін айдың алдындағы соңғы үш айға мәлімделген қатынаста көзделген жылдық субсидиялардың көлемінен кемінде 5 % құрайтын меншікті ақшалай қаражаты айналымының болуы.
Бұл ретте облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергiлiктi атқарушы органдарымен өткізілген Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан басқа мемлекеттің темір жолдары учаскелері бойынша өтетін әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қаларалық, облысішілік) және қала маңындағы қатынастар бойынша тендерге қатысушы тасымалдаушыларға осы тармақтың 2) және 5) тармақшаларында көрсетілген талаптар қарастырылмайды.
22. Тендерге қатысу үшін уәкілетті органның атына мынадай құжаттар ұсынылады:
1) тендерге қатысуға өтінім:
заңды тұлғалар үшін осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
жеке кәсіпкерлер үшін осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;

2) наличие на территории Республики Казахстан зарегистрированного в установленном законодательством порядке, соответствующего требованиям технической безопасности собственного или используемого на иных законных основаниях пассажирского подвижного состава для организации пассажирских перевозок.
При этом, количество указанных пассажирских вагонов по типам (купе, плацкарт, общий и гранд PMR) соответственно, должно составлять не менее 30 %, а электро-, дизель поездов - 100 % от требуемого количества вагонов;
3) отсутствие задолженности по налогам и другим обязательным платежам в бюджет и отчислениям в единый накопительный пенсионный фонд, за исключением случаев, когда срок уплаты отсрочен в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
4) наличие собственного квалифицированного штата работников поездных бригад, необходимого для обслуживания соответствующих социально значимых маршрутов, и/или гарантия о приеме на работу квалифицированного штата работников поездных бригад перевозчика, ранее обслуживавшего социально значимый маршрут с учетом прицепных и беспересадочных вагонов в пределах нормативной численности;
5) отсутствие задолженности более чем за 3 месяца перед Национальным оператором инфраструктуры, оператором локомотивной тяги и железнодорожными организациями, оказывающими услуги по предоставлению доступа пассажиров к помещениям общего пользования и справочно-информационных услуг на вокзалах, накопленной в последних 12 месяцах, предшествующих дате проведения тендера, или гарантии погашения образовавшихся задолженности;
6) наличие оборота собственных денежных средств по счетам, открытым в банках второго уровня в Республике Казахстан, составляющих не менее 5 % от объема субсидий, предусмотренный на первый год обслуживания заявленного сообщения, за последние три месяца, предшествующие месяцу проведения тендера.
При этом к перевозчикам, участвующим в тендере, проводимом местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы по социально значимым межрайонным (междугородным, внутриобластным) и пригородным сообщениям, проходящим по участкам железных дорог других государств, расположенным на территории Республики Казахстан, подпункты 2) и 5) настоящего пункта не распространяются.
22. Для участия в тендере предоставляются в адрес организатора тендера следующие документы:
1) заявка на участие в тендере:
для юридических лиц по форме, согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
для индивидуальных предпринимателей по форме, согласно приложению 7 к настоящим Правилам;

2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес алынған заңды тұлғалардың мемлекеттік тіркеуі туралы нотариалдық куәландырған куәліктің көшірмесі;
3) осы Қағидаларға 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тендерге мәлімделген лоттар бойынша меншікті және (немесе) сенімді басқарудағы, мүліктік жалдау немесе өзге де заңды негіздерде пайдаланылатын тасымалдаушының вагондарын темір жол жолаушылар паркімен қамтамасыз ету бойынша ұсыныс. Бұл ретте облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан басқа мемлекеттің темір жолдары учаскелері бойынша өтетін әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қаларалық, облысішілік) және қала маңындағы қатынастар бойынша тендер өткізген жағдайда осы Қағидаларға 8-1-қосымшаға сәйкес нысанда;
4) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 333 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11119 болып тіркелген) Жылжымалы құрамды және оның кепілін мемлекеттік тіркеу қағидаларына 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жылжымалы құрамды мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктерінің нотариалдық куәландырған немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан алынған көшірмесі;
5) қызмет көрсетудің бірінші жылының соңына дейінгі мерзімде ұсынылған тендерге мәлімделген, тасымалдаушының меншік құқығын немесе жолаушылар жылжымалы құрамын жалға алуын растайтын құжаттардың нотариалдық куәландырған көшірмесі;
6) тендерге мәлімделген теміржол жолаушылар вагонына техникалық куәліктердің нотариалдық куәландырылған көшірмесі;
7) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес төлеу мерзімі кейінге қалдырған жағдайларды қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 622 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5446 болып енгізілген) Дербес шоттарды жүргізу Қағидаларына 18-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тендерлік өтінімдерді уәкілетті органның қабылдау күнінің алдындағы бір айдан астам мерзімге салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің жоқ (бар) екені туралы мәлімет;
8) осы Қағидаларға 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лоттар бөлігінде жолаушыларды тасымалдаудың негізгі талаптарын қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;

2) нотариально засвидетельствованная копия свидетельства о государственной регистрации юридического лица, полученная в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
3) предложения по обеспечению железнодорожным пассажирским парком вагонов перевозчика, находящихся в собственности и (или) доверительном управлении, имущественном найме или используемых на иных законных основаниях по заявленным на тендер лотам по форме, согласно приложению 8 к настоящим Правилам. При этом в случае проведения тендера местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы по социально значимым межрайонным (междугородным, внутриобластным) и пригородным сообщениям, проходящим по участкам железных дорог других государств, расположенным на территории Республики Казахстан, по форме, согласно приложению 8-1 к настоящим Правилам;
4) нотариально засвидетельствованные копии или полученные с веб-портала "электронного правительства" свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) подвижного состава по форме, согласно приложению 7 к Правилам государственной регистрации подвижного состава и его залога, утвержденным приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 333 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11119);
5) нотариально засвидетельствованные копии документов, подтверждающих право собственности перевозчика или аренды пассажирского железнодорожного подвижного состава, заявленного на тендер, предоставленного на срок не менее чем до конца первого года обслуживания;
6) нотариально засвидетельствованные копии технических паспортов на железнодорожные пассажирские вагоны, заявленные на тендер;
7) сведения об отсутствии (наличии) налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам и социальным отчислениям, по состоянию не более чем за месяц, предшествующий последней дате принятия уполномоченным органом тендерных заявок по форме, согласно приложению 18 к Правилам ведения лицевых счетов, утвержденным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 622 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5446), за исключением случаев, когда срок уплаты отсрочен в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
8) предложения по обеспечению основных условий перевозок пассажиров по форме, согласно приложению 9 к настоящим Правилам в разрезе лотов;

9) осы Қағидаларға 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жолаушыларды тасымалдауды дамытудың негізгі талаптарын қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
10) осы Қағидаларға 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұзақ мерзімді субсидиялаудың жоспарланған деңгейі және бағаның жоғарылауының шекті деңгейінің негізгі талаптарын қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
11) осы Қағидаларға 12-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жолаушылар айналымының жоспарланған көлемін қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
12) осы Қағидаларға 13-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, бұрын қызмет көрсеткен әлеуметтік маңызы бар маршруттарға поезд бригадалары қызметкерлерінің жеке білікті штатының болуы туралы мәліметтер. Бұрын басқа тасымалдаушылар қызмет көрсеткен маршруттарға өтінім берген кезде нормативтік саны шектерінде тіркелмелі және тікелей қатынайтын вагондарды есепке ала отырып, бұрын әлеуметтік маңызы бар маршруттарға қызмет көрсеткен тасымалдаушының поезд бригадалары қызметкерлерінің білікті штатын жұмысқа қабылдау туралы кепілді міндеттеме-хат;
13) тасымалдаушымен Ұлттық инфрақұрылым операторының, локомотивтік тарту операторының және теміржол ұйымдарымен жалпы қолданыстағы ғимараттарға жолаушыларға рұқсат беру бойынша қызметтерді және вокзалдарда анықтамалық-ақпараттық қызметтер көрсететін басқа да теміржол ұйымдарының арасындағы соңғы 12 ай ішінде бірінші басшының мөрлерімен бекітілген, қолдарымен расталған өзара есеп айырылысуларды салыстырып тексеру актісі.
Берешек болған жағдайда, бірінші басшылар қол қойған, мөрлермен бекітілген берешекті кепілді өтеу кестесін қамтитын екіжақты келісім немесе төлем жасау туралы банк белгі қойған берешектің өтелуін растайтын төлем тапсырмасының түпнұсқалары;
14) тасымалдаушыда банктан (тардан) ашылған есептер бойынша мәлімделген қатынаста бірінші жылда қызмет көрсетуге қарастырылған субсидия көлемінен тендер өткізетін айдың алдындағы соңғы үш айға мәлімделген қатынаста көзделген жылдық субсидиялардың көлемінен кемінде 5 % құрайтын меншікті ақшалай қаражаты айналымының анықтамасы;
15) осы Қағидалардың 7-параграфына сәйкес тендерге қатысу үшін өтінімдерді қамтамыз етуді растайтын құжат.
Бұл ретте облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергiлiктi атқарушы органдарымен өткізілген Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан басқа мемлекеттің темір жолдары учаскелері бойынша өтетін әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қаларалық, облысішілік) және қала маңындағы қатынастар бойынша тендерге қатысушы тасымалдаушыларға осы тармақтың 4), 6), 9) және 13) тармақшаларында көрсетілген талаптар қарастырылмайды.";
39-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

9) предложения по обеспечению основных условий развития по форме, согласно приложению 10 к настоящим Правилам;
10) предложения по обеспечению планируемого объема долгосрочного субсидирования и предельного уровня повышения цен по форме, согласно приложению 11 к настоящим Правилам;
11) предложения по обеспечению планируемого объема пассажирооборота по форме, согласно приложению 12 к настоящим Правилам;
12) сведения о наличии собственного квалифицированного штата работников поездных бригад на ранее обслуживаемые социально значимые маршруты с учетом прицепных и беспересадочных вагонов по форме, согласно приложению 13 к настоящим Правилам. При подаче заявления на маршруты, ранее обслуживаемые другими перевозчиками, гарантийное письмо-обязательство о приеме на работу квалифицированного штата работников поездных бригад перевозчика, ранее обслуживавшего социально значимый маршрут, с учетом прицепных и беспересадочных вагонов в пределах нормативной численности;
13) акт сверки взаиморасчетов между перевозчиком и Национальным оператором инфраструктуры, оператором локомотивной тяги и железнодорожными организациями, оказывающими услуги по доступу пассажиров к помещениям общего пользования и справочно-информационные услуги на вокзалах, на первое число месяца, предшествующего месяцу проведения тендера, за последние 12 месяцев, скрепленные печатями, заверенные подписями первых руководителей.
При наличии задолженности двустороннее соглашение, включающее график гарантированного погашения задолженности, скрепленное печатями, подписанное первыми руководителями, или оригиналы платежных поручений, подтверждающие погашение задолженности, с отметками банка о проведении платежа;
14) справка (и) с банка (ов) об объемах оборота денежных средств по счетам перевозчика, составляющих не менее 5 % от объема субсидий, предусмотренного на первый год обслуживания по заявленному лоту, за последние три месяца, предшествующие месяцу проведения тендера;
15) документ, подтверждающий обеспечение заявки на участие в тендере в соответствии с параграфом 7 настоящих Правил.
При этом к перевозчикам, участвующим в тендере, проводимом местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы по социально значимым межрайонным (междугородным, внутриобластным) и пригородным сообщениям, проходящим по участкам железных дорог других государств, расположенным на территории Республики Казахстан подпункты 4), 6), 9) и 13) настоящего пункта не распространяются.";
пункт 39 изложить в следующей редакции:

"39. Тасымалдаушылардың тендерлік өтінімдерін және осы Қағидалардың 30-тармағында көрсетілген қосымша құжаттарды қарастыру кезінде, комиссия тендерлік өтінімдерде қамтылған мәліметтерді нақтылау мақсатында жазбаша нысанда тиісті мемлекетті органдардан, жеке және заңды тұлғалардан қажетті ақпараттарды сұратады.
Бұл ретте тендерді ұйымдастырушы вагондардың тендерлік өтінімінде осы Қағидалардың 22-тармағының 3) тармақшасына сәйкес тасымалдаушы ұсынған құжаттардың сәйкестігіне алдын ала шығып тексеруді жүргізеді. Тасымылдаушы вагондарды алдын ала тексертуден бас тартқан жағдайда, тасымалдаушының тендерлік өтінімі қарастырылмайды. Вагондарды алдын ала шығып тексеру нәтижелері бойынша осы Қағидаларда 16-1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша вагондарды алдын ала шығып тексеру актісі жасалады.
Вагондарды алдын ала шығып тексеру актісі тасымалдаушының осы Қағидалардың 21-тармағының 2) тармақшасына сәйкестігіне және тендерге шығарылған лоттар бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыру бойынша тендерлік өтінімді бағалау парағындағы 1, 4 және 5-тармақтар бойынша балдардың санын есепке алу үшін негіз болып табылады.
Жоғарыда көрсетілген ақпарат немесе вагондарды алдын ала шығып тексеру актісі комиссияның шешімі қабылдауы үшін негіз болып саналған жағдайда тендердің нәтижесі туралы хаттамаға тіркеледі.";
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 8-1-қосымшамен толықтырылсын;
15 және 16-қосымшалар осы бұйрыққа 2 және 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 16-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

"39. При рассмотрении тендерных заявок и дополнительных документов перевозчиков, указанных в пункте 30 настоящих Правил, в случае необходимости комиссия в целях уточнения сведений, содержащихся в тендерных заявках, в письменной форме запрашивает необходимую информацию у соответствующих государственных органов, физических и юридических лиц.
При этом организатор тендера проводит выездной предварительный осмотр вагонов, на соответствие представленному документу перевозчиком, в соответствии с подпунктом 3) пункта 22 настоящих Правил в тендерной заявке. В случае отказа перевозчиком от проведения предварительного осмотра вагонов, тендерная заявка перевозчика отклоняется. По результатам выездного предварительного осмотра вагонов составляется акт по форме, согласно приложению 16-1 к настоящим Правилам.
Акт выездного предварительного осмотра вагонов является основанием для учета количества баллов по пунктам 1, 4 и 5 в листе оценки тендерных заявок по осуществлению перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям по лотам, выставленным на тендер и соответствие перевозчика подпункту 2) пункта 21 настоящих Правил.
Вышеуказанная информация или акт выездного предварительного осмотра вагонов прилагается к протоколу об итогах тендера, в случаях, если они явились основанием для принятия решении комиссий.";
дополнить приложением 8-1 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложения 15 и 16 изложить в редакции согласно приложениям 2 и 3 к настоящему приказу;
дополнить приложением 16-1 согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі
Ж. Қасымбек
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2017 жылғы 19 сәуірдегі
№ 219 бұйрығына
1-қосымша
Шығыстары бюджет қаражаты
есебінен ұзақ мерзімді
субсидиялануға жататын
әлеуметтік маңызы бар
қатынастар бойынша теміржол
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыратын тасымалдаушыларды
айқындау бойынша ашық тендер
негізінде конкурс өткізу
қағидаларына
8-1-қосымша
Нысан
Меншікті және (немесе) сенімді басқарудағы мүліктік жалдау немесе өзге де заңды негіздерде мемлекеттік тіркеуден өткен тендерге мәлімделген маршруттар бойынша жылжымалы құрамның теміржол жолаушылар паркін қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар
Р/с
Вагон №
Вагон түрі
Құрастыру жылы
Меншікті, жалға немесе басқа негізде, қолданудың негізі
Вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі*, жыл бойынша
*Ескертпе: вагондарды пайдалаундың орташа мерзімі лот бойынша 4 бағандағы барлық құрастыру жылдарын қосып, оны лот бойынша вагондардар санына бөліп және тендер өткізіліп отырған жылдан азайту жолы арқылы есептеледі.
Тасымалдаушы:
Басшы________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған
жағдайда), қолы
Мөрдің орны
Бас есепші____________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған
жағдайда), қолы
Күні
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2017 жылғы 19 сәуірдегі
№ 219 бұйрығына
2-қосымша
Шығыстары бюджет қаражаты
есебінен ұзақ мерзімді
субсидиялануға жататын
әлеуметтік маңызы бар
қатынастар бойынша теміржол
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыратын тасымалдаушыларды
айқындау бойынша ашық тендер
негізінде конкурс өткізу
қағидаларына
15-қосымша
Нысан
Тендерлік өтінімдерді бағалау парағы
Р/с
Көрсеткіш
Балдар саны
1
Меншікті және (немесе) сенімді басқарудағы мүліктік жалдау немесе өзге де заңды негіздерде мемлекеттік тіркеуден өткен маршруттар бойынша тендерге мәлімделген маршруттар бойынша жылжымалы құрамның теміржол жолаушылар паркін қамтамасыз ету бойынша тасымалдаушылардың ұсыныстарына сәйкес вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі:
5 жылға дейін
25

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
Приложение 1
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 19 апреля 2017 года № 219
Приложение 8-1
к Правилам проведения конкурса
на основе открытого тендера по определению
перевозчиков, осуществляющих перевозки
пассажиров по социально значимым сообщениям,
расходы которых подлежат долгосрочному
субсидированию за счет бюджетных средств
Форма
Предложения по обеспечению железнодорожным пассажирским парком вагонов перевозчика, находящихся в собственности и (или) в доверительном управлении, имущественном найме или используемые на иных законных основаниях по заявленным на тендер лотам
№ п/п
№ вагона
Тип вагона
Год постройки
Основание использования: собственный, арендованный, в имущественном найме или иные основания
1
2
3
4
5
Итого средний срок эксплуатации вагонов*, в годах
*Примечание: средний срок эксплуатации вагонов рассчитывается путем сложения всех
годов постройки в графе 4 по лоту, делением его на количество вагонов по лоту и вычитанием
года проведения тендера.
Перевозчик:
Руководитель                         Главный бугалтер
_____________________                  __________________________
Фамилия, имя, отчество                   Фамилия, имя, отчество
(при наличии), подпись                   (при наличии), подпись
Место печати                              дата
Приложение 2
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 19 апреля 2017 года № 219
Приложение 15
к Правилам проведения конкурса
на основе открытого тендера по определению
перевозчиков, осуществляющих перевозки
пассажиров по социально значимым сообщениям,
расходы которых подлежат долгосрочному
субсидированию за счет бюджетных средств
Форма
Оценочная шкала тендерных заявок
№ п/п
Показатель
Количество баллов
1.
Средний срок эксплуатации вагонов в соответствии с предложениями перевозчика по обеспечению железнодорожными пассажирскими вагонами, находящимися в собственности и (или) в доверительном управлении, имущественном найме или используемыми на иных законных основаниях, по заявленным на тендер маршрутам:
до 5 лет
25

5 (Қағидалардың 30-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген құжаттардың біреуінің болуы)
9
Тасымалдаушымен ұсынылған әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалына бағаның (тарифтің) көтерілуінің шекті орташа деңгейі, %
Қызмет көрсетудің бірінші жылында
Қызмет көрсетудің екінші жылында
Қызмет көрсетудің үшінші жылында
0
5
5
5
0,1-ден 3-ке дейін
4
4
4
3,1-ден 5-ке дейін
3
3
3
5,1-ден 7-ге дейін
2
2
2
7,1-ден жоғары
1
1
1
10.
Ұпайдың барлығы
100 ұпайдан жоғары емес
ескертпелер:
* - дизель, - электр поездарымен жолаушылар тасымалын жүзеге асыру жағдайында аталған шәкіл бағаланбайды;
** - әлеуметтік маңызы бар қатынастарға, тіркелмелі және жолдан түспейтін вагондар/электросекция және дизель поездар бойынша қызмет көрсету үшін вагондар санынан 100% ұсынылған вагондар санын ұсынған жағдайда аталған шәкіл бағаланады;
*** - республикалық маңызы бар қалаларда, облыстарда жергiлiктi атқарушы органдар Қазақстан Республикасының шекарасында орналасқан басқа мемлекеттің темір жолдары аумағы бойынша өтетін әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қаларалық) және қала маңындағы қатынастар бойынша тендер өткізген жағдайда аталған шәкіл бағаланбайды.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2017 жылғы 19 сәуірдегі
№ 219 бұйрығына
3-қосымша
Шығыстары бюджет қаражаты
есебінен ұзақ мерзімді
субсидиялануға жататын
әлеуметтік маңызы бар
қатынастар бойынша теміржол
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыратын тасымалдаушыларды
айқындау бойынша ашық тендер
негізінде конкурс өткізу
қағидаларына
16-қосымша
Нысан
Тендерге шығырылған лот бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың жолаушылар тасымалын жүзеге асыру бойынша тендерлік өтінімдерді бағалау парағы
______________________________________
тасымалдаушының атауы
Р/с
Көрсеткіш
Балдар саны
1
Меншікті және (немесе) сенімді басқарудағы мүліктік жалдау немесе өзге де заңды негіздерде мемлекеттік тіркеуден өткен маршруттар бойынша тендерге мәлімделген маршруттар бойынша жылжымалы құрамның теміржол жолаушылар паркін қамтамасыз ету бойынша тасымалдаушылардың ұсыныстарына сәйкес вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі:
1.
5 жылға дейін
1.

5 (при наличии одного из документов, указанных в подпункте 1) пункта 30 Правил)
9.
Средний уровень предложенного перевозчиком предельного уровня повышения цен (тарифов) на перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, в %
В первый год обслуживания
Во второй год обслуживания
В третий год обслуживания
0
5
5
5
от 0,1 до 3
4
4
4
от 3,1 до 5
3
3
3
от 5,1 до 7%
2
2
2
свыше 7,1
1
1
1
10.
Всего баллов
Не более 100 баллов
примечания:
* данная шкала не оценивается в случае осуществления перевозок пассажиров электро и
дизель поездами;
** данная шкала оценивается в случае предоставления 100% количества заявленных вагонов
от общего количества вагонов для обслуживания социально значимого сообщения, прицепных
и беспересадочных
вагонов / по электросекциям и дизельным поездам;
***- данная шкала не оценивается в случае проведения тендера местными исполнительными
органами областей, города республиканского значения, столицы по социально значимым
межрайонным
(междугородным, внутриобластным) и пригородным сообщениям, проходящих
по участкам железных дорог других государств, расположенные на территории Республики
Казахстан.
Приложение 3
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 19 апреля 2017 года № 219
Приложение 16
к Правилам проведения конкурса
на основе открытого тендера по определению
перевозчиков, осуществляющих перевозки
пассажиров по социально значимым сообщениям,
расходы которых подлежат долгосрочному
субсидированию за счет бюджетных средств
Форма
Лист оценки тендерных заявок по осуществлению перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям по лотам, выставленных на тендер
______________________________________
наименование перевозчика
№ п/п
Показатель
Количество баллов
1.
Средний срок эксплуатации вагонов в соответствии с предложениями перевозчика по обеспечению железнодорожными пассажирскими вагонами, находящимися в собственности и (или) в доверительном управлении, имущественном найме или используемыми на иных законных основаниях, по заявленным на тендер маршрутам:
до 5 лет

5,1-ден 9 жылға дейін
1.
9,1-ден 15 жылға дейін
15,1-ден 20 жылға дейін
20,1-ден және жоғары
БАРЛЫҒЫ
2*
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырушының негізгі талаптарында көрсетілген жалпы вагондардың түрлері (купе, плацкарт, жалпы) бойынша тасымалдаушының теміржол жолаушылар тасымалы вагон паркін қамтамасыз ету бойынша тасымалдаушының вагондар үлесі:
Балдар саны
31%-дан 40% -ға дейін
41-дан 50%-ға дейін
51-ден 60%-ға дейін
61-дан 70%-ға дейін
71-ден 80%-ға дейін
81-ден 90%-ға дейін
91-дан 100%-ға дейін
БАРЛЫҒЫ
3**
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асыруды қамтамасыз етудің негізгі шарттарында көрсетілген көлемі жалпы вагондардың түрлері (купе, плацкарт, жалпы, , гранд PMR) бойынша 7% -дан жоғары үлесте резервте вагондардың болуы:
4***
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырушы негізгі шарттарда көрсетілген құрамы толық көлемде кресло-арбалармен қозғалатын мүгедектер тұлғасына маманбдандырылған орындарымен және отырғызып-түсіру үшін көтеретін құрылғылармен жабдықталған (тасымалдаушының әрбір құрамында) вагондардың үлесі
Балдар саны
25%-ға дейін
26-дан 50%-ға дейін
51-ден 75%-ға дейін
76-дан 100%-ға дейін
БАРЛЫҒЫ
5***
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырудың негізгі шарттарында көрсетілген ортақ шартты вагондар санынан ауа тазартқыш жүйесі бар вагондардың үлесі:
Балдар саны
10%-ға дейін
11-ден 20%-ға дейін
21-ден 30%-ға дейін
31-ден 40%-ға дейін
41-ден 50%-ға дейін
51-ден 60%-ға дейін
61-ден 70%-ға дейін
71-ден 80%-ға дейін
81-ден 90%-ға дейін
91-ден 100%-ға дейін
БАРЛЫҒЫ
6
Әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын жүзеге асырудағы негізгі шарттарында кқрсетілген вагонның жалпы көлемінде тасымалдалаушының жеке меншігіндегі вагондар үлесі
Балдар саны
10%-ға дейін
11-ден 20%-ға дейін
21-ден 30%-ға дейін
31-ден 40%-ға дейін
41-ден 50%-ға дейін
51-ден 60%-ға дейін
61-ден 70%-ға дейін
71-ден 80%-ға дейін
81-ден 90%-ға дейін
91-ден 100%-ға дейін
БАРЛЫҒЫ
7
Қағидалардың 30-тармағында 2) және 3) тармақшаларында көрсетілген құжаттардың біреуінің бар болуы
8
Қазақстан Республикасы шекарасында теміржол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажды тасымалдау бойынша қызметті жүзеге асыру бойынша тасымалдаушының жұмыс тәжірибесі:
Балдар саны
тәжірибе жоқ
1 жылға дейін
1 жылдан 3 жылға дейін
3 жылдан жоғары
БАРЛЫҒЫ
9
Тасымалдаушымен ұсынылған әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалына бағаның (тарифтің) көтерілуінің шекті орташа деңгейі, %
Қызмет көрсетудің бірінші жылында
Қызмет көрсетудің екінші жылында
Қызмет көрсетудің үшінші жылында
0

от 5,1 до 9 лет
от 9,1 до 15 лет
от 15,1 до 20 лет
от 20,1 и выше
ИТОГО
2. *
Доля вагонов перевозчика, указанных в тендерной заявке и предложенных для обеспечения железнодорожных пассажирских перевозок, в общем объеме вагонов по типам (купе, плацкарт, общий, гранд PMR), указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям:
Количество баллов
от 31% до 40%
от 41 до 50%
от 51 до 60%
от 61 до 70%
от 71 до 80%
от 81 до 90%
от 91 до 100%
ИТОГО
3. **
Наличие резервных вагонов в объеме, превышающем 7 % долю от общего объема вагонов по типам (купе, плацкарт, общий, гранд PMR), указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям
ИТОГО
4. ***
Доля вагонов с подъемными устройствами для посадки и высадки и со специализированными местами для лиц, передвигающихся на инвалидных кресло-колясках (в каждом составе перевозчика), в общем объеме составов, указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям:
Количество баллов
до 25%
от 26 до 50%
с 51 до 75%
от 76 до 100%
ИТОГО
5. ***
Доля вагонов с системами кондиционирования воздуха перевозчика в общем объеме вагонов, указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям:
Количество баллов
до 10%
от 11 до 20%
от 21 до 30%
от 31% до 40%
от 41 до 50%
от 51 до 60%
от 61 до 70%
от 71 до 80%
от 81 до 90%
от 91 до 100%
ИТОГО
6.
Доля вагонов, находящихся в собственности перевозчика, в общем объеме вагонов, указанных в основных условиях осуществления перевозок пассажиров по социально значимым сообщениям:
Количество баллов
до 10%
от 11 до 20%
от 21 до 30%
от 31% до 40%
от 41 до 50%
от 51 до 60%
от 61 до 70%
от 71 до 80%
от 81 до 90%
от 91 до 100%
ИТОГО
7.
Наличие одного из документов, указанных в подпунктах 2) и 3) пункта 30 Правил
8.
Опыт работы перевозчика по осуществлению деятельности по перевозке пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом на территории Республики Казахстан:
Количество баллов
опыт отсутствует
до 1 года
от 1 до 3 лет
свыше 3 лет
ИТОГО
9.
Средний уровень предложенного перевозчиком предельного уровня повышения цен (тарифов) на перевозки пассажиров по социально значимым сообщениям, в %
В первый год обслуживания
Во второй год обслуживания
В третий год обслуживания
0

0,1-ден 3-ке дейін
3,1-ден 5-ке дейін
5,1-ден 7-ге дейін
7,1-ден жоғары
БАРЛЫҒЫ
Ұпайдың барлығы
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2017 жылғы 19 сәуірдегі
№ 219 бұйрығына
4-қосымша
Шығыстары бюджет қаражаты
есебінен ұзақ мерзімді
субсидиялануға жататын
әлеуметтік маңызы бар
қатынастар бойынша теміржол
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыратын тасымалдаушыларды
айқындау бойынша ашық тендер
негізінде конкурс өткізу
қағидаларына
16-1-қосымша
Нысан
Вагондарды алдын ала шығып тексеру актісі
_______________________________________________
(тасымалдаушының атауы)
Р/с
Вагонның №
Вагон түрі
Құрастыру жылы
Жөндеудің соңғы түрі
Ауа желдеткіш жүйесінің болуы: жоқ – зауыттық құрылысымен қарастырылмаған. иә – зауыттық құрылыспен қарастырылған
Кресло-арбалармен қозғалатын мүгедектер тұлғасына мамандандырылған орындарымен және отырғызып-түсіру үшін көтеретін құрылғылардың болуы, иә немесе жоқ
ДЖ
КЖ-1
КЖ-2
ЖҚКЖ
КҚЖ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
ұсыныс *
сәйкестік: иә/жоқ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Лоттың №
Барлығы
купе
Вагондарды пайдаланудың орташа мерзімі**, жыл
плацкарт
общий
* - Тасымалдаушылармен ұсынылған осы Қағиданың 8-қосымшасына сәйкес нысанда Меншікті және (немесе) сенімді басқарудағы мүліктік жалдау немесе өзге де заңды негіздерде мемлекеттік тіркеуден өткен тендерге мәлімделген маршруттар бойынша жылжымалы құрамның теміржол жолаушылар паркін қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар;
** - вагондарды пайдалаундың орташа мерзімі лот бойынша 6-бағандағы барлық құрастыру жылдарын қосып, оны лот бойынша вагондардар санына бөліп және тендер өткізіліп отырған жылдан азайту жолы арқылы есептеледі.
Осы Қағиданың 21-тармағының 2) тармақшасына сәйкестігі:
_______________________________________________________________________
Ескерту: ________________________________________________________________________
Бақылауды жүргізген адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) және
лауазымы ________________________________

от 0,1 до 3
от 3,1 до 5
от 5,1 до 7%
свыше 7,1
ИТОГО
10.
Всего баллов
Приложение 4
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 19 апреля 2017 года № 219
Приложение 16-1
к Правилам проведения конкурса
на основе открытого тендера по определению
перевозчиков, осуществляющих перевозки
пассажиров по социально значимым сообщениям,
расходы которых подлежат долгосрочному
субсидированию за счет бюджетных средств
Форма
Акт выездного предварительного осмотра вагонов
_______________________________________________
(наименование перевозчика)
№ п/п
№ вагона
Тип вагона
Год постройки
Последний вид ремонта
ДР
КР-1
КР-2
КРПС
КВР
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
№ лота
Итого
купе
средний срок эксплуатации вагонов **
плацкарт
общий
продолжение таблицы
Наличие системы кондиционирования воздуха: нет – не предусмотрено заводской конструкцией, да – предусмотрено заводской конструкцией
Наличие подъемных устройств для посадки и высадки и специализированных мест для лиц, передвигающихся на инвалидных кресло-колясках, да или нет
предложение *
соответствие: да/нет
предложение *
соответствие: да/нет
18
19
20
21
№ лота
* - предложения по обеспечению железнодорожным пассажирским парком
вагонов перевозчика, находящихся в собственности и (или) доверительном управлении,
имущественном найме или используемых на иных законных основаниях
по заявленным на тендер лотам по форме, согласно приложению 8 к настоящим
Правилам, предоставляемые Перевозчиком в тендерной заявке;
** - средний срок эксплуатации вагонов рассчитывается путем сложения всех
годов постройки в графе 6 по лоту, делением его на количество вагонов по лоту и
вычитанием года проведения тендера.
Соответствие подпункту 2) пункта 21 настоящих Правил :_________________________
Примечание: _______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица (лиц), проводившего
осмотр: ___________________________________________________________________