Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының кеден қызметінің қызметкерлерін портативтік бейнетіркеуштермен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 171 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 15057 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 1358 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 10.12.2019 № 1358 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының кеден қызметінің қызметкерлерін портативтік бейнетіркеуіштермен жабдықтаудың заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қаржы министрі Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 16 наурыздағы
№ 171 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдарының кеден қызметінің қызметкерлерін портативтік бейнетіркеуіштермен жабдықтаудың заттай нормалары
р/с №
Мүлік атауы
Тиесілігі
Ескертпе
Пайдалану уақыты
Портативтік бейнетіркеуіштер
Дербес компьютер
Өткізу пункттері/кеден бекеттері қызметкерлерінің санына байланысты:
- 50 адамға дейін – 5 жиынтыққа дейін;
- 50-ден 100 адамға дейін – 10 жиынтыққа дейін;
- 100-ден 200 адамға дейін –20 жиынтыққа дейін;
- 200-ден 300 адамға дейін – 50 жиынтыққа дейін.
- 300-ден 400 адамға дейін – 40 жиынтыққа дейін;
- 400 адамнан жоғары– 50 жиынтыққа дейін
Әрбір Мемлекеттік кірістер департаментіне 1 дербес компьютер
Кедендік тексеріп қарауды жүргізуге тартылған Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдары жұмыскерлерінің әрекеттерін тіркеу үшін
Бейнетіркеуіштен аудио- және бейне файлдарын жүктеу және оларды сақтау үшін арналған дербес компьютер
7 жыл

Об утверждении натуральных норм снабжения портативными видеорегистраторами работников таможенной службы органов государственных доходов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2017 года № 171. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2017 года № 15057. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2019 года № 1358.
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 10.12.2019 № 1358 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить натуральные нормы снабжения портативными видеорегистраторами работников таможенной службы органов государственных доходов Республики Казахстан.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаеву А.М.) в установленном законодательстве порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов Б. Султанов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 марта 2016 года № 171
Натуральные нормы снабжения портативными видеорегистраторами работников таможенной службы органов государственных доходов Республики Казахстан
№ п/п
Наименование имущества
Положенность
Примечание
Срок эксплуатации
1
Портативный видеорегистратор
В зависимости от численности сотрудников пунктов пропуска/ таможенных постов:
- до 50 человек – до 5 комплектов;
- от 50 до 100 человек –
до 10 комплектов;
- от 100 до 200 человек –
до 20 комплектов;
- от 200 до 300 человек –
до 50 комплектов.
- от 300 до 400 человек –
до 40 комплектов;
- от 400 человек и более –
до 50 комплектов
Для фиксации действий работников органов государственных доходов Республики Казахстан, задействованных в проведении таможенного досмотра
7 лет
Персональный компьютер
1 персональный компьютер на каждый Департамент государственных доходов
Персональный компьютер предназначен для скачивания аудио- и видеофайлов с видеорегистратора и их хранения