Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің арнайы автокөлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің Бастығының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 17-42-3.3.7 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 маусымда № 15262 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 19-42-3.3.22 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президенті Кеңсесі бастығының 03.12.2019 № 19-42-3.3.22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің арнайы автокөлік құралдарының заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Кеңсесі осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықты іске асыру тиісті кезеңге арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылсын.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесінің бастығы
М.Қасымбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б.Сұлтанов
2017 жылғы _____________
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының

Об утверждении натуральных норм специальных автотранспортных средств для подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан
Приказ Начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 15 мая 2017 года № 17-42-3.3.7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2017 года № 15262. Утратил силу приказом Начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2019 года № 19-42-3.3.22.
Сноска. Утратил силу приказом Начальника Канцелярии Президента РК от 03.12.2019 № 19-42-3.3.22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы специальных автотранспортных средств для подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан.
2. Канцелярии Президента Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование.
3. Реализацию настоящего приказа осуществлять в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий период.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Начальник Канцелярии
Президента Республики Казахстан
М. Касымбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Министр финансов
Республики Казахстан
________________ Б. Султанов
________________ 2017 года
УТВЕРЖДЕНО
приказом начальника
канцелярии Президента
Республики Казахстан