"Акциздік бекетінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 652 бұйрығына өзгерту енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 248 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 5 шілдеде № 15305 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 76 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 26.01.2018 № 76 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Акциздік бекетінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 652 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12700 болып тіркелген, 2016 жылдың 15 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерту енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 653-бабының 6-тармағы 4) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Акциздік бекеттердің қызметін ұйымдастыру қағидалары осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңмен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізуге және ресми жариялауға "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде электронды және қағаз түрінде оның көшірмесін осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде жолдауды;
3) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімдік баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
_____________ Н. Айдапкелов

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 652 "Об утверждении Правил организации деятельности акцизного поста"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 апреля 2017 года № 248. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июля 2017 года № 15305. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 26.01.2018 № 76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2015 года № 652 "Об утверждении Правил организации деятельности акцизного поста" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12700, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 15 февраля 2016 года) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 6 статьи 653 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
Правила организации деятельности акцизного поста, утвержденные указанным приказом изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного введения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ Н. Айдапкелов

2017 жылғы 1 маусым
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 14 сәуірдегі
№ 248 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 652 бұйрығымен
бекітілген
Акциздік бекеттердің қызметін ұйымдастыру қағидалары
1 Тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Акциздік бекеттердің қызметін ұйымдастыру қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 653-бабы 6-тармағының 4) тармақшасына сәйкес әзірленген және акциздік бекеттердің қызметін ұйымдастыру тәртібін айқындайды.
2. Акциздік бекеттердің өндіру мекенжайы бойынша салық төлеушілердің аумағында немесе лицензияда көрсетілген мекенжай бойынша:
1) этил спиртін;
2) алкоголь өнімін (сыра және сыра сусындарын қоспағанда);
3) бензин (авиациялық бензинді қоспағанда), дизель отынын (бұдан әрі - мұнай өнімдері) тікелей өндіруді жүзеге асыру орындарында орнатылады;
4) темекі бұйымдарын.
2 Тарау. Акциздік бекеттердің қызметін ұйымдастыру тәртібі
3. Акциздік бекеттердің қызметін басқару және үйлестіру акцизделінетін тауардарды өндіруді жүзеге асыру орындары бойынша облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша мемлекеттік кірістер органдарының басшылары жүзеге асырады.
4. Акциздік бекеттердің орналасу орындары мен қызметкерлердің құрамын ұйымдастыру мемлекеттік кірістер органы басшысының бұйрығымен бекітіледі.
5. Акциздік бекеттердің жауапты қызметкерлерінің кезекшілік кестелеріне аумақтық Мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлері (бұдан әрі – лауазымды қызметкерлер), сонымен қатар, қажеттілік болған жағдайда, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің (бұдан әрі - Комитет) қызметкерлері де енгізіледі.
6. Акциздік бекеттерге кіріп шығу өндірушінің жұмыс регламентіне сәйкес және кезекшілік кестелерге сәйкес кезекшілік кестеге енгізілген лауазымды тұлға жүзеге асырады.
Лауазымды қызметкердің акциздік бекеттерде тұру уақыты осы Қағидалардың 7-тармағында көзделген қызметтерді жүзеге асыру үшін қажетті уақытына қарай айқындалады.
Акциздік бекеттерде тұру нәтижесі бойынша осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес алкоголь өнімдерін және этил спиртін өндірушінің немесе мұнай өнімдерін өндірушінің акциздік бекеттеріне бару акті нысаны бойынша акциздік бекеттерге кіріп шығу актісі жасалады.
7. Акциздік бекеттерде тұрған лауазымды тұлға:
1) "Мұнай өнімдерін өндірушілердің өндірістік объектілерінің, мұнай өнімдері базаларының резервуарларын және автожанармай құю станцияларын (жылжымалы үлгідегі автожанармай құю станцияларынан басқа) есепке алатын бақылау аспаптарымен жарақтандыру қағидалары мен талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 126 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13607 болып тіркелген) және "Шарап материалы, сондай-ақ өндiрiстiк қуаты жылына төрт жүз мың декалитрден төмен сыра және сыра сусыны өндiрiсiнен басқа, этил спиртiн және (немесе) алкоголь өнiмiн өндiрудiң технологиялық желiлерiн есепке алудың бақылау аспаптарымен жарақтандыру, олардың жұмыс iстеу және есепке алынуын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 498 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12219 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес есептеуші бақылау аспаптарының жұмысын;

1 июня 2017 года
Приложение
к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 14 апреля 2017 года № 248
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 14 декабря 2015 года № 652
Правила
организации деятельности акцизного поста
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила организации деятельности акцизного поста (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 4) пункта 6 статьи 653 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и определяют порядок организации деятельности акцизных постов.
2. Акцизные посты устанавливаются на территории налогоплательщиков по адресу производства или по адресу, указанному в лицензии, непосредственно в местах осуществления производства:
1) этилового спирта;
2) алкогольной продукции (кроме пива и пивных напитков);
3) бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива (далее – нефтепродукты);
4) табачных изделий.
Глава 2. Порядок организации деятельности акцизного поста
3. Руководство и координация деятельности акцизного поста осуществляется руководителями органов государственных доходов областей, городов Алматы и Астана по месту осуществления производства подакцизных товаров.
4. Организация места нахождения и состав работников акцизного поста, утверждается приказом руководителя органа государственных доходов.
5. В график дежурства акцизного поста включаются работники территориальных органов государственных доходов (далее – должностные лица), а также при необходимости, Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет).
6. Посещение акцизного поста осуществляется должностными лицами, включҰнными в график дежурства в соответствии с графиком дежурства и согласно регламенту работы производителя.
Время нахождения должностного лица на акцизном посту определяется исходя из времени, необходимого для осуществления функции, предусмотренных пунктом 7 настоящих Правил.
По результатам нахождения на акцизном посту заполняется акт посещения акцизного поста производителя этилового спирта и алкогольной продукции или акт посещения акцизного поста производителя нефтепродуктов по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
7. Должностное лицо, находящееся на акцизном посту, фиксирует:
1) функционирование контрольных приборов учета в соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 498 "Об утверждении Правил оснащения технологических линий производства этилового спирта и (или) алкогольной продукции контрольными приборами учета, их функционирования и осуществления учета, кроме производства виноматериала, а также пива и пивного напитка, производственные мощности которых ниже четырехсот тысяч декалитров в год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12219) и с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2016 года № 126 "Об утверждении Правил и требований по оснащению резервуаров производственных объектов производителей нефтепродуктов, баз нефтепродуктов и автозаправочных станций (кроме автозаправочных станций передвижного типа) контрольными приборами учета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13607);

2) этил спирті, алкоголь өнімі және мұнай өнімдерінің өндірісі, ауыстырылу және өткізу көлемдері туралы деректерді есептеуші бақылау аспаптары (бұдан әрі - ЕБА) арқылы Комитетке беруді;
3) бір жолғы индикаторлық бақылау пломбаларының (бұдан әрі - пломба):
есептеуші бақылау аспаптарына:
пломба қойылған жерлерде (әр айдың 1 және 15 күндері):
ректификациялық бағаналардан ЕБА-на дейін (этил спиртін өндірушілер үшін);
дайын өнімнің ыдысынан шығуынан ЕБА-на дейін (алкоголь өнімін өндірушілер үшін) бүлінбеуін;
4) өндірушілердің акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін есепке алу-бақылау немесе акциздік маркалармен таңбалауды жүзеге асыруды сақтауын тіркейді.
8. Лауазымды тұлға акциздік бекеттерде тұрған кезде:
1) жөндеу жұмыстары, құрал-жабдықтарды ауыстыру жүзеге асырылып жатырған, лицензияның қолдану мерзімі тоқтатылған жағдайда:
- этил спирті мен алкоголь өнімін өндіру бойынша желілілерді;
- акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін сақтауға арналған үй-жай қоймаларын (лицензияның қолдану мерзімі тоқтатылған жағдайда);
- спирт сақталатын қоймадан алкоголь өнімін өндіруге этил спиртін беру крандарын (бұрандаларын);
- алкоголь өнімдерін өндірушінің араластыру цехындағы кіргізу және шығару құбыр желілерін;
- мұнай өнімдерін араластыруды жүзеге асыратын ұйымдардағы кіргізу және (немесе) шығару құбыр желілерінің крандарын (бұрандаларын);
- бензинді, дизель отынын босату (өткізу) крандарына пломба салады.
2) пломбаның үзілген немесе бүлінген жағдайда (табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайдың туындауын қоспағанда):
- үзілген немесе бүлінген жерін тіркейді (суреті, бейнетүсірілімі);
- осы тармақтың 1-тармақшасында көрсетілген іс-әрекетті жүргізеді;
- өндірушінің этил спиртін және (немесе) алкоголь өнімін өндіру, сақтау және өткізу үшін пайдаланатын әкімшілік, өндірістік, қойма, сауда, қосалқы үй-жайын және құрал-жабдықтарын тексереді;
- арнайы тексеру құралдары арқылы алкоголь өнімдерінің есепке алу бақылау таңбаларының (шығарылған өнімінің әрбір түрінен 100 шөлмектен кем емес) шынайылығын ішінара тексеру жүргізеді;
- салық төлеушінің аумағынан шығатын жүк көлік құралдарын қарап тексереді;
- акцизделетін тауарлардың сақтау және өткізу үшін пайдаланатын өндірістік үй-жайлардағы, қоймалардағы дайын өнімдердің қалдығын алады, олар туралы осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерінің қалдықтарын шығаруды нысан бойынша акті толтырады.
3) ЕБА-ның жұмысына санкциясыз араласқан және (немесе) техникалық көру жабдығымен сәйкестендіруге жатпайтын есепке алу-бақылау таңбаларын анықтаған жағдайда;

2) передачу данных об объемах производства, перемещения и реализации, этилового спирта, алкогольной продукции и нефтепродуктов через контрольные приборы учета (далее-КПУ) в Комитет;
3) целостность одноразовых индикаторных контрольных пломб (далее - пломба):
на контрольных приборах учета;
в местах установления пломб (к 1 и 15 числу ежемесячно):
от ректификационной колонны до КПУ (для производителей этилового спирта);
от выхода емкости готовой продукции до КПУ (для производителей алкогольной продукции);
4) соблюдение производителем осуществления маркировки отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными или акцизными марками.
8. Должностное лицо, при нахождении на акцизном посту:
1) в случае осуществления ремонтных работ, замены оборудования, приостановления действия лицензии, пломбирует:
линии по производству этилового спирта и (или) алкогольной продукции;
складские помещения, предназначенные для хранения отдельных видов подакцизных товаров (в случае приостановления действия лицензии);
краны подачи этилового спирта со спиртохранилища в производство алкогольной продукции;
впускные и выпускные трубопроводы купажного цеха производителя алкогольной продукции;
краны (вентили) впускных и (или) выпускных трубопроводов организаций, осуществляющих компаундирование нефтепродуктов;
краны отпуска (реализации) бензина, дизельного топлива.
2) в случае обнаружения срыва или повреждения пломбы (за исключением возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера):
фиксирует место срыва или повреждения (фото, видеосъемка);
производит действия указанные в подпункте 1) настоящего пункта;
обследует административные, производственные, складские, торговые, подсобные помещения производителя и оборудования, используемого для производства, хранения и реализации этилового спирта и (или) алкогольной продукции;
проводит выборочную проверку подлинности учетно-контрольных марок (не менее 100 бутылок каждого вида выпускаемой продукции) на алкогольную продукцию посредством специальных приборов;
осматривает грузовые транспортные средства, выезжающие с территории налогоплательщика;
снимает остатки, в производственных помещениях, на складах готовой продукции, используемых для хранения и реализации подакцизных товаров, о чем составляет акт снятия остатков отдельных видов подакцизных товаров по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
3) в случае несанкционированного вмешательства в работу КПУ и (или) выявления оборудованием технического зрения учетно-контрольных марок, не поддающихся идентификации:

17.Нысандағы 13-бағанда жөнелту түрі (теміржол, автокөлік, құбыржелісі арқылы) көрсетіледі.
Акциздік бекеттердің
қызметін ұйымдастыру
Қағидаларына
6-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға
арналған нысан
Темекі өнімдерін өндіретін кәсіпорындардың темекі өнімдерін өндіру, өткізу (оның ішінде экспорт) және импортының көлемдері туралы есебі
20 __жылғы _______ жағдай бойынша
Индекс: 3-АОӨЕ
Кезеңділігі: күн сайын
Ұсынады: Облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша мемлекеттік кірістердің аумақтық органдары
Қайда ұсынылады: ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістердің комитеті
Ұсыну мерзімі: акциздік бекетте болғаннан кейін келесі жұмыс күні
мың дана
р/с
Өндірісі
Импорт
Темекі өнімдерін өткізу
Барлығы
Отандық өндіріс
Импорт өндірісі
Экспортқа
1
2
3
4
5
6
7
Орындаушы:
___________________________________________________________
Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда) байланыс телефон
Нысанды толтыру бойынша түсініктемесі осы нысандағы қосымшаға келтірілді
Әкімшілік деректер жинауға
арналған нысанға қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
Темекі өнімдерін өндіретін кәсіпорындардың темекі өнімдерін өндіру, өткізу (оның ішінде экспорт) және импортының көлемдері туралы есебі
1. Жалпы ережелер
1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған Нысан "Темекі өнімдерін өндіретін кәсіпорындардың темекі өнімдерін өндіру, өткізу (оның ішінде экспорт) және импортының көлемдері туралы есебі" (бұдан әрі – Нысан) осы бұйрықпен бекітілген акциздік бекет қызметін ұйымдастыру Ережелерінің 11-тармағына сәйкес әзірленген.
Нысанды енгізудің негізгі мақсаты темекі өнімдерін өндіру, өткізу (оның ішінде экспорт) және импортының көлемдері туралы бойынша деректерді алу.
2. Акциздік бекетте болғаннан кейінгі келесі жұмыс күні мемлекеттік кірістер аумақтық органдарының жұмыскерлерімен Нысан толтырылады, ақпараттық жүйе арқылы Нысанды Комитетке береді.
3. Темекі өнімдерін өндіретін кәсіпорындарымен ұсынылған деректер негізінде Нысан толтырылады және ұсынылады.
2. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
4. Нысанның 1-бағанында реттік нөмір көрсетіледі.
5. Нысанның 2-бағанында өндірілген темекі өнімдерінің саны мың данада көрсетіледі.
6. Нысанның 3-бағанында импортталатын темекі өнімдерінің саны мың данада көрсетіледі.

17.В графе 13 Формы указывается вид отгрузки (ж/д, автотранспорт, трубопровод).
Приложение 6
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Отчет об объемах производства, реализации (в том числе экспорта) и импорта
табачных изделий предприятиями, производящими табачные изделия
по состоянию на _______20 ____года
Индекс: 3-ОПРТИ
Периодичность: ежедневно
Представляют: территориальные органы государственных доходов по областям и гг. Астана и Алматы
Куда представляется: Комитет государственных доходов МФ РК
Срок представления: на следующий рабочий день после нахождения на акцизном посту
Тысяч штук
№ п/п
Произведено табачных изделий
Импорт
Реализация табачных изделий
Всего
Отечественного производства
Импортного производства
На экспорт
1
2
3
4
5
6
7
Исполнитель:
___________________________________________________________
Фамилия, Имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Пояснение по заполнению формы приведено
в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
Отчет об объемах производства, реализации(в том числе экспорта) и импорта табачных изделий предприятиями, производящими табачные изделия
1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных "Отчет об объемах производства, реализации (в том числе экспорта) и импорта табачных изделий предприятиями, производящими табачные изделия" (далее – Форма) разработана в соответствии с пунктом 11, Правил организации деятельности акцизного поста, утвержденных настоящим приказом.
Основной задачей ведения Формы является получение сведений по производству и импорту табачных изделий.
2. Форма заполняется работниками территориальных органов государственных доходов на следующий рабочий день после нахождения на акцизном посту, посредством информационной системы обеспечивает передачу Формы в Комитет.
3. Форма заполняется и предоставляется на основании данных представленных предприятиями производящими табачные изделия.
2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 Формы указывается номер по порядку.
5. В графе 2 Формы указывается количество произведенных табачных изделий в тысячах штук.
6. В графе 3 Формы указывается количество импортированных табачных изделий в тысячах штук.

7. Нысанның 4-бағанында сатып жіберілген темекі өнімдерінің жалпы саны мың данада көрсетіледі.
8. Нысанның 5-бағанында сатып жіберілген отандық өндірілген темекі өнімдерінің саны мың данада көрсетіледі.
9. Нысанның 6-бағанында сатып жіберілген импорттық өндірілген темекі өнімдерінің саны мың данада көрсетіледі.
10. Нысанның 7-бағанында экспортқа сатып жіберілген темекі өнімдерінің саны мың данада көрсетіледі.
Акциздік бекеттердің
қызметін ұйымдастыру
Қағидаларына
7-қосымша
Акцизделінетін өнімдердің өндірісі мен өткізуін есепке алу журналы
Күні
Салық төлеушінің атауы
Салық төлеушінің БСН-і
Акцизделінетін өнімдердің өндірісі және өткізуі (этил спирті мен алкоголь өнімі үшін - далл, темекі өнімі үшін – 1000 дана, бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны үшін – тонна)
Акцизделінетін өнімді өндірушінің жауапты тұлғасының Т.А.Ә. (егер ол жеке басын куәландырантын құжатта көрсетілсе) және қолы
Мемлекеттік кірістер органыныңлауазымды қызметкерлерінің Т.А.Ә. (егер ол жеке басын куәландырантын құжатта көрсетілсе) және қолы
Күннің басындағы қалдық
Бір күнде өндірілгені
Өндіріске жіберілгені
Өндірістік шығындар
Бір күнде өткізілгені
Күн соңындағы қалдық
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

7. В графе 4 Формы указывается общее количество реализованных табачных изделий в тысячах штук.
8. В графе 5 Формы указывается количество реализованных табачных изделий отечественного производства в тысячах штук.
9. В графе 6 Формы указывается количество реализованных табачных изделий импортного производства в тысячах штук.
10. В графе 7 Формы указывается количество реализованных табачных изделий на экспорт в тысячах штук.
Приложение 7
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Журнал учета производства и реализации подакцизной продукции
Дата
Наименование налогоплательщика
БИН налогоплательщика
Производство и реализация подакцизной продукции (для этилового спирта и алкогольной продукции - дал, для табачных изделий - тысяч штук, для бензина (за исключением авиационного) и дизельного топлива - тонн)
Ф.И.О. (при наличии) и подпись ответственного лица производителя подакцизной продукции
Ф.И.О. (при наличии) и подпись должностного лица органа государственных доходов
Остаток на начало дня
Произведено за день
Отпущено в производство
Производственные потери
Реализовано за день
Остаток на конец дня
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11