"Тиісті құрамның әскери қызметшілерін әскери лауазымдарға тағайындау мүмкін болмаған кезде оларға тиісті құрамның әскери міндеттілерін, төмен тұрған құрамның әскери қызметшілерін және азаматтық персонал адамдарын тағайындау (оның ішінде уақытша) қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 265 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 662 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда № 16044 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тиісті құрамның әскери қызметшілерін әскери лауазымдарға тағайындау мүмкін болмаған кезде оларға тиісті құрамның әскери міндеттілерін, төмен тұрған құрамның әскери қызметшілерін және азаматтық персонал адамдарын тағайындау (оның ішінде уақытша) қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 265 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15314 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 20 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Кадрлар департаментінің бастығы Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты алғаш ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары генерал-лейтенант Т.С. Мұхтаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
генерал-полковник
С. Жасұзақов

О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 5 июня 2017 года № 265 "Об утверждении Правил назначения (в том числе временно) на воинские должности военнообязанных соответствующего состава, военнослужащих нижестоящего состава и лиц гражданского персонала при невозможности назначения на них военнослужащих соответствующего состава"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 15 ноября 2017 года № 662. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2017 года № 16044
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 5 июня 2017 года № 265 "Об утверждении Правил назначения (в том числе временно) на воинские должности военнообязанных соответствующего состава, военнослужащих нижестоящего состава и лиц гражданского персонала при невозможности назначения на них военнослужащих соответствующего состава" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15314, опубликован 20 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Начальнику Департамента кадров Министерства обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в бумажном и электронном видах на казахском и русском языках в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
4) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра обороны Республики Казахстан генерал-лейтенанта Мухтарова Т.С.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
генерал-полковник
С. Жасузаков