Астана қаласы Ұлы Отан соғысының қатысушыларымен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 127/18-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 1102 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 182/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 182/21-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017 жылы Астана қаласы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне Жеңіс күніне орай 350000 (үш жүз елу мың) теңгеден қосымша әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Шайдаров
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов

Об оказании дополнительной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны города Астаны ко Дню Победы
Решение маслихата города Астаны от 26 апреля 2017 года № 127/18-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 мая 2017 года № 1102. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 182/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 182/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Оказать в 2017 году дополнительную социальную помощь ко Дню Победы участникам и инвалидам Великой Отечественной войны города Астаны по 350000 (триста пятьдесят тысяч) тенге.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Шайдаров
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов