Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 181/21-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 тамызда № 1120 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Тулеутаев
Астана қаласы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жүнісов
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 20 шілдедегі
№ 181/21-VI шішіміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының кейбір күшін жойған шешімдерінің тізімі
1. Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы № 367/49-IV "Астана қаласының тұрғын үй-азаматтық маңызы бар ғимараттары мен құрылыстарын, инженерлік коммуникацияларды күтіп ұстау Қағидасы туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 644 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 тамызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
2. "Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы № 367/49-ІV "Астана қаласының тұрғын үй-азаматтық маңызы бар ғимараттары мен құрылыстарын, инженерлік коммуникацияларды күтіп ұстау ережесі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 73/9-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 750 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қарашада "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
3. "Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы № 367/49-IV "Астана қаласының тұрғын үй-азаматтық маңызы бар ғимараттары мен құрылыстарын, инженерлік коммуникацияларды күтіп ұстау ережесі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 257/36-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 825 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 тамызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 181/21-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 07 августа 2017 года № 1120
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата города Астаны согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Тулеутаев
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата города Астаны
С. Жунусов
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 20 июля 2017 года
№181/21-VI
Перечень
некоторых решений маслихата города Астаны, утративших силу
1. Решение маслихата города Астаны от 17 июня 2010 года № 367/49-IV "О Правилах содержания зданий и сооружений жилищно-гражданского назначения, инженерных коммуникаций в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 644, опубликовано 7 августа 2010 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
2. Решение маслихата города Астаны от 25 сентября 2012 года № 73/9-V "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 17 июня 2010 года №367/49-IV "О Правилах содержания зданий и сооружений жилищно-гражданского назначения, инженерных коммуникации в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 750, опубликовано 13 ноября 2012 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
3. Решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 257/36-V "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 17 июня 2010 года № 367/49-IV "О Правилах содержания зданий и сооружений жилищно-гражданского назначения, инженерных коммуникаций в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 825, опубликовано 7 августа 2014 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").