Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 172/21-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 тамызда № 1121 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласының құрметті азаматы атағын беру Ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы № 257/39-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 254/36-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 826 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 тамызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) және "Астана қаласының құрметті азаматы атағын беру Ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы № 257/39-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 271/37-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 832 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 тамызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің кіріспесіндегі "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы" деген сөздер және сандар "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі" деген сөздер және сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Тулеутаев
Астана қаласы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жүнісов

О внесении изменений в некоторые решения маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 172/21-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 07 августа 2017 года № 1121
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 254/36-V "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года № 257/39-IV "О Правилах присвоения звания "Астана қаласының құрметті азаматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 826, опубликовано 7 августа 2014 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") и в решение маслихата города Астаны от 9 июля 2014 года № 271/37-V "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года № 257/39-IV "О Правилах присвоения звания "Астана қаласының құрметті азаматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 832, опубликовано 21 августа 2014 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в преамбуле вышеуказанного решения слова и цифры "от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" заменить словами и цифрами "от 6 апреля 2016 года "О правовых актах".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Тулеутаев
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата города Астаны
С. Жунусов