Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялар нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/174 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 5944 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № А-2/49 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 30.01.2018 № А-2/49 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14813 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, бюджеттік субсидиялар нормативтері бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
4. Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес, Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в области животноводства
Постановление акимата Акмолинской области от 28 апреля 2017 года № А-4/174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2017 года № 5944. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 30 января 2018 года № А-2/49
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 30.01.2018 № А-2/49 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14813), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормативы бюджетных субсидий согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на повышение продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 4 к настоящему постановлению.

5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/174 қаулысына
1-қосымша
Бюджеттік субсидиялар нормативтері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 27.11.2017 № А-12/549 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Мал шаруашылығы
1.
Жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы кооперативтерінде сондай-ақ, қойдың қаракөл тұқымдарын өсірумен айналысатын шаруа (фермер) қожалықтарында ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 28 апреля 2017 года
№ А-4/174
Нормативы бюджетных субсидий
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановлением акимата Акмолинской области от 27.11.2017 № А-12/549 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах, а также в крестьянских (фермерских) хозяйствах, занимающихся разведением каракульских пород овец
голова

2017 жылғы 28 сәуірдегі
№ А-4/174 қаулысына
3-қосымша
Мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 27.11.2017 № А-12/549 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялаудың көлемі
Субсидиялаудың сомасы, мың теңге
Мал шаруашылығы
1.
Бұқашықтарды бордақылау шығындарын арзандату

от 28 апреля 2017 года
№ А-4/174
Объемы субсидий по направлениям субсидирования на повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Сноска. Приложение 3 – в редакции постановления акимата Акмолинской области от 27.11.2017 № А-12/549 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Скотоводство
1.
Удешевление затрат откорма бычков

1)
200 миллион данадан басталатын нақты өндіріс
мың дана
268 883,467
806 650,4
2)
20 миллион данадан басталатын нақты өндіріс
мың дана
11 046,75
22 093,5
Барлығы
828 743,9
Жиыны
926 823,0
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 28 сәуірдегі
№ А-4/174 қаулысына
қаулысына
4-қосымша
Күші жойылған деп танылған Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының тізбесі
1. "Субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/15 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4652 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 наурызда жарияланған);
2. "Субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/15 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № А-5/156 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5349 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған);
3. "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № А-2/17 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5742 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 14 ақпанда жарияланған).

1)
фактическое производство от 200 миллионов штук
тысяч штук
268 883,467
806 650,4
2)
фактическое производство от 20 миллионов штук
тысяч штук
11 046,75
22 093,5
Итого
828 743,9
Всего
926 823,0
Приложение 4
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 28 апреля 2017 года
№ № А-4/174
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "О некоторых вопросах субсидирования" от 19 января 2015 года № А-1/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4652, опубликовано 13 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 19 января 2015 года № А-1/15 "О некоторых вопросах субсидирования" от 7 апреля 2016 года № А-5/156 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5349, опубликовано 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 20 января 2017 года № А-2/17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5742, опубликовано 14 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).