Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/248 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 маусымда № 5993 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № А-4/170 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 15.04.2019 № А-4/170 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелді) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың шекті нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № А-11/529 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5068 болып тіркелді, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 4 желтоқсанында жарияланды);
2) "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № А-11/529 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № А-6/210 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5366 болып тіркелді, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 31 мамырында жарияланды).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е.Я.Каппельге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 июня 2017 года № 5993. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15 апреля 2019 года № А-4/170
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15.04.2019 № А-4/170 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11223), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" от 17 ноября 2015 года № А-11/529 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5068, опубликовано 4 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 17 ноября 2015 года № А-11/529 "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" от 6 мая 2016 года № А-6/210 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5366, опубликовано 31 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппеля Е.Я.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области

2017 жылғы 5 маусымдағы
№ А-6/248 қаулысына
қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың шекті нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 10.05.2018 № А-5/202 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 19.11.2018 № А-11/494 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/б
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы әсер ететін заттың көлемі, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке берілетін субсидия нормасы, теңге
1
2
3
4
5
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы

от 5 июня 2017 года
№ А-6/248
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну
(килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 10.05.2018 № А-5/202 (вводится в действие со дня официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 19.11.2018 № А-11/494 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра