"Ақмола облысының аумағында карантин режімін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 27 ақпандағы № А-3/61 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № А-6/234 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 шілдеде № 6009 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № А-5/249 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы әкімдігінің 06.05.2020 № А 5/249 (ресми жарияланған күннен бастап қолданылысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақмола облыстық аумақтық испекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 03-06-91 ұсынысының негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысының аумағында карантин режімін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 27 ақпандағы № А-3/61 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылдың 22 сәуірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақмола облысының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, зақымданған алқаптар көлемінде Ақмола облысының аумағында карантиндік арам шөп – жатаған (қызғылт) кекіре бойынша карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е.Я.Каппельге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 27 февраля 2014 года № А-3/61 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 1 июня 2017 года № А-6/234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июля 2017 года № 6009. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 6 мая 2020 года № А-5/249
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 06.05.2020 № А-5/249 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", на основании представления государственного учреждения "Акмолинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 февраля 2017 года № 03-06-91, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области" от 27 февраля 2014 года № А-3/61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4080, опубликовано 22 апреля 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения:
в заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппеля Е.Я.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области