Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қазандағы № А-11/475 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қарашада № 6148 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № А-6/284 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 21.06.2019 № А-6/284 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабындағы 2-тармағының 5-8) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е.Я.Каппельге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 23 қазандағы
№ А-11/475 қаулысына
қосымша
Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары
1. Вячеслав су қоймасы:
1) № 1 участок – координаттары: 50°52′18.9322631″ с.е. 72°09′49.4262799″ ш.б. бастап 50°59′32.5730330″ с.е. 72°07′02.2707002″ ш.б. дейін;
2) № 2 участок – координаттары: 50°52′18.9322631″ с.е. 72°09′49.4262799″ ш.б. бастап 50°59′01.4596068″ с.е. 72°06′46.3221307″ ш.б. дейін.
2. Шағалалы су қоймасы:
1) № 1 участок – координаттары: 53°11′25.1889736″ с.е. 69°13′28.8096333″ ш.б. бастап 53°16′16.6869517″ с.е. 69°15′59.3087414″ ш.б. дейін;
2) № 2 участок – координаттары: 53°11′25.1889736″ с.е. 69°13′28.8096333″ ш.б. бастап 53°16′28.7960035″ с.е. 69°16′43.9042505″ ш.б. дейін.
Ескерту:
с.е. - солтүстік ендігі;
ш.б. - шығыс бойлығы.

Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 23 октября 2017 года № А-11/475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 ноября 2017 года № 6148. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21 июня 2019 года № А-6/284
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21.06.2019 № А-6/284 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппеля Е.Я.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 23 октября 2017 года
№ А-11/475
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области
1. Вячеславское водохранилище:
1) участок № 1 – координаты: от 50°52′18.9322631″ с. ш. 72°09′49.4262799″ в. д. до 50°59′32.5730330″ с. ш. 72°07′02.2707002″ в. д.;
2) участок № 2 – координаты: от 50°52′18.9322631″ с. ш. 72°09′49.4262799″ в. д. до 50°59′01.4596068″ с. ш. 72°06′46.3221307″ в. д.
2. Чаглинское водохранилище:
1) участок № 1 – координаты: от 53°11′25.1889736″ с. ш. 69°13′28.8096333″ в. д. до 53°16′16.6869517″ с. ш. 69°15′59.3087414″ в. д.;
2) участок № 2 – координаты: от 53°11′25.1889736″ с. ш. 69°13′28.8096333″ в. д. до 53°16′28.7960035″ с. ш. 69°16′43.9042505″ в. д.
Примечание:
с.ш. – северная широта;
в.д. – восточная долгота.