2017 жылға арналған Степногорск қаласында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 3 сәуірдегі № а-4/164 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5933 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № а-11/543 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 15.11.2017 № а-11/543 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в городе Степногорске на 2017 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 3 апреля 2017 года № а-4/164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 мая 2017 года № 5933. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 15 ноября 2017 года № а-11/543
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 15.11.2017 № а-11/543 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2017 жылға арналған Степногорск қаласында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.М.Әбіловаға жүктелсін.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в городе Степногорске на 2017 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Абилову Г.М.

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
Степногорск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 03 сәуірдегі
№ а-4/164 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған Степногорск қаласында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-атаның ақы төлеу мөлшері
Ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Жан басына шаққандағы айлық қаржыландыру мөлшері (теңге)
Ата-аналардың айлық төлемінің мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
1
Степногорск қаласы білім бөлімінің жанындағы "Нұршуақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01 января 2017 года.
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
Утвержден постановлением
акимата города Степногорска
от 03 апреля 2017 года
№ а-4/164
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в городе Степногорске на 2017 год
Наименование организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нұршуақ" при отделе образования города Степногорска