Степногорск қаласында автотұрақтар (паркингтер) санатын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 6С-17/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 5937 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6С-25/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 27.02.2018 № 6С-25/8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386-бабының 3-тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Степногорск қаласында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері ұлғайтылсын.
2. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық мөлшерлемелері қолданылатын Степногорск қаласы жақын жатқан елді мекені болып айқындалсын.
3. Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 5С-2/3 "Степногорск қаласында автотұрақтар (паркингтер) санатын белгілеу, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкаларын ұлғайтуы туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-158 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 сәуірде "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Лощинская
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев
30.03.2017 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.Қойшыбаев
30.03.2017 ж.
Степногорск қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 30 наурыздағы
№ 6С-17/4 шешіміне
қосымша
Степногорск қаласында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту
№ р/р
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемесі
Базалық мөлшерлемесінің ұлғаюы
1
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
5,79
он есеге
2
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
5,79
он есеге

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2017 года № 6С-17/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2017 года № 5937. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2018 года № 6С-25/8
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27.02.2018 № 6С-25/8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) и увеличить базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске, согласно приложению, к настоящему решению.
2. Определить город Степногорск близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги).
3. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске" от 23 февраля 2012 года № 5С-2/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-158, опубликовано 12 апреля 2012 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Н.Лощинская
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
30.03.2017 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
С.Койшыбаев
30.03.2017 г.
Приложение
к решению Степногорского
городского маслихата
от 30 марта 2017 года
№ 6С-17/4
Категории автостоянок (паркингов) и увеличение базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске
№ п/п
Тип автостоянок (паркингов)
Категория автостоянок (паркингов)
Базовая ставка налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовой ставки
1
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
5,79
в десять раз
2
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
5,79
в десять раз