Степногорск қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 6С-17/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 5938 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6С-25/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 27.02.2018 № 6С-25/9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Степногорск қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы № 5С-13/5 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3698 тіркелген, 2013 жылғы 11 сәуірде "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Лощинская
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
30.03.2017 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.Қойшыбаев
30.03.2017 ж.
Степногорск қалалық мәслихатының

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Степногорска
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2017 года № 6С-17/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2017 года № 5938. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2018 года № 6С-25/9
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27.02.2018 № 6С-25/9 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Степногорска, согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 28 февраля 2013 года № 5С-13/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3698, опубликовано 11 апреля 2013 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Н.Лощинская
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
30.03.2017 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
С.Койшыбаев
30.03.2017 г.
Приложение
к решению Степногорского
городского маслихата