2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № А-11/304 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 6156 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 1 ноября 2017 года № А-11/304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 ноября 2017 года № 6156
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса берілген 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Ақкөл ауданының келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы № А-2/43 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5850 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 6 сәуірде жарияланған);

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Аккольского района:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" от 20 февраля 2017 года № А-2/43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5850, опубликовано 6 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

"Ақкөл ауданы әкімдігінің "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы № А-2/43 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/108 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5972 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 7 маусымда жарияланған).

"О внесении изменения в постановление акимата Аккольского района от 20 февраля 2017 года № А-2/43 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" от 28 апреля 2017 года № А-4/108 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5972, опубликовано 7 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақкөл ауданы әкімінің орынбасары Г.Е.Әбілқайыроваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі Т.Едігенов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "01" қарашадағы
№ А-11/304 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындарының орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
1
"Кеңес орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
40

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккольского района Абулхаирову Г.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аккольского
района
Т.Едигенов
Утвержден
постановлением акимата
Аккольского района
от "01" ноября 2017 года
№ А – 11/304
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Мини-центр при государственном учреждении "Кенесская средняя школа"
40