Мариновка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментіде 2017 жылғы 24 мамырда № 5961 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірі ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысының негізінде, Мариновка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мариновка ауылының көшелері қайта аталсын:
Фурманов көшесі Хамит Ерғалиев көшесіне;
Ленин көшесі Жеңіс көшесіне;
Привокзальная көшесі Теміржолшылар көшесіне;
Элеваторная көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
Лука Белаш көшесі Болашақ көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мариновка ауылдық
округінің әкімі
Д.Тюлеуов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атбасар ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
К.Жұмаенова
2017 жылғы "24".04
"Атбасар ауданының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
М.Жанабаев
2017 жылғы "24".04

О переименовании улиц села Мариновка
Решение акима Мариновского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 24 апреля 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 мая 2017 года № 5961
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, аким Мариновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Мариновка:
улицу Фурманова на улицу Хамита Ергалиева;
улицу Ленина на улицу Женис;
улицу Привокзальная на улицу Темиржолшылар;
улицу Элеваторная на улицу Ыбырая Алтынсарина;
улицу Лука Белаш на улицу Болашак;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Мариновского
сельского округа
Д.Тюлеуов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков Атбасарского района"
К.Жумаенова
"24" 04. 2017 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства
Атбасарского района"
М.Жанабаев
"24" 04.2017 года