Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 13 шілдедегі № 03 "Акимовка, Оксановка ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 02 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 5926 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Қызылжар ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылжар ауылдық округі әкімінің "Акимовка, Оксановка ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы" 2010 жылғы 13 шілдедегі № 03 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-137 болып тіркелген, 2010 жылғы 27 тамызда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
А.Чибисова
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Г.Карасаева
Астрахан ауданының "Құрылыс,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Н.Кулаков

О внесении изменения в решение акима Кызылжарского сельского округа от 13 июля 2010 года № 03 "О присвоении наименований улицам сел Акимовка, Оксановка"
Решение акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27 марта 2017 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2017 года № 5926
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", исполняющий обязанности акима Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылжарского сельского округа "О присвоении наименований улицам сел Акимовка, Оксановка" от 13 июля 2010 года № 03 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-137, опубликовано 27 августа в районной газете "Маяк") следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кызылжарского
сельского округа
А.Чибисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков" Астраханского
района
Г.Карасаева
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел строительства,
архитектуры и градостроительства"
Астраханского района
Н.Кулаков