Острогорск ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 31 мамырдағы № 4 "Қаракөл ауылының көшесіне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Острогорск ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 5847 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Острогорск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Острогорск ауылдық округі әкімінің "Қаракөл ауылының көшесіне атау беру туралы" 2010 жылғы 31 мамырдағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-124 болып тіркелген, 2010 жылғы 16 шілдеде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2010 жылдың 26 сәуірдегі Қаракөл ауылы тұрғындары жиынның хаттамасын ескере отырып, Острогорск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімінің орыс тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "аула" деген сөзі "села" деген сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Острогорск ауылдық
округінің әкімі
Т.Құрман
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Карасаева
27.02.2017 ж.
Астрахан ауданының "Құрылыс,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н.Кулаков
27.02.2017 ж.

О внесении изменений в решение акима Острогорского сельского округа от 31 мая 2010 года № 4 "О присвоении наименования улице аула Караколь"
Решение акима Острогорского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27 февраля 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2017 года № 5847
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Острогорского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Острогорского сельского округа "О присвоении наименования улице аула Караколь" от 31 мая 2010 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-124, опубликовано 16 июля 2010 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола схода жителей села Караколь от 26 апреля 2010 года, аким Острогорского сельского округа РЕШИЛ:";
в заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "аула" заменить словом "села".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Острогорского
сельского округа
Т.Курман
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков"
Астраханского района Г.Карасаева
27.02.2017 г.
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел строительства,
архитектуры и градостроительства"
Астраханского района
Н.Кулаков
27.02.2017 г.