Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № а-02/61 "Ерейментау ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № а-3/104 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 5908 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № а-5/140 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 04.05.2019 № а-5/140 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ерейментау ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № а-02/61 "Ерейментау ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4665 тіркелді, 2015 жылғы 7 наурызда "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланды) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 - қосымшасы осы қаулының 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген қаулының 2 - қосымшасы осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ерейментау ауданы әкiмiнiң орынбасары А.Е.Әлжановқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының
әкiмi
Е.Нұғыманов
"КЕЛIСIЛДI"
Ерейментау аудандық
аумақтық сайлау комиссиясының
төрағасы
Қ.Мұқышев
"27" наурыз 2017 жыл
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "27" наурыз
№ а-3/104 қаулысына
1 - қосымша
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 2 ақпандағы
№ а-02/61 қаулысына
1-қосымша
Ерейментау ауданында үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ р/р
Елді мекеннің атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Ерейментау қаласы
Хабарландыруға арналған бағана, Абай Құнанбаев көшесі, 131.
Хабарландыруға арналған бағана, Абай Құнанбаев көшесі, 114.
2.
Олжабай батыр атындағы ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Олжабай батыр ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Шәмшіт Байтуаров көшесі, 15.
3.
Новокаменка ауылы
Хабарландыруға арналған тақта, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 19.
4.
Алғабас ауылы

О внесении изменений в постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 2 февраля 2015 года № а-02/61 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ерейментауском районе"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 27 марта 2017 года № а-3/104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 апреля 2017 года № 5908. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 4 мая 2019 года № а-5/140
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 04.05.2019 № а-5/140 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 2 февраля 2015 года № а-02/61 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ерейментауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4665, опубликовано 7 марта 2015 года в газетах "Ереймен", "Ерейментау") следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ерейментауского района Альжанова А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского
района
Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Ерейментауской
районной территориальной
избирательной комиссии
К.Мукушев
"27" марта 2017 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "27" марта 2017 года
№ а-3/104
Приложение 1
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 02 февраля 2015 года
№ а-02/61
Места для размещения агитационных печатных материалов в Ерейментауском районе
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Ерейментау
Тумба для объявлений, улица Абая Кунанбаева, 131.
Тумба для объявлений, улица Абая Кунанбаева, 114.
2.
Село имени Олжабай батыра
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа аула Олжабай батыра" отдела образования Ерейментауского района, улица Шамшит Байтуарова, 15.
3.
Село Новокаменка
Доска для объявлений, улица Рахымжана Кошкарбаева, 19.
4.
Село Алгабас

"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Бұйратау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі орман өрт сөндіру станциясы-2 ғимаратының жанындағы стенд, Шәйкен Тұрсынбаев көшесі, 9.
5.
Күншалған ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Ильядор Поморцев көшесі, 8.
6.
Шәкей ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Жаңатұрмыс негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жаңатұрмыс көшесі, 36.
7.
Қаратал ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Қаратал бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, 42.
8.
Сілеті ауылы
Ақпараттық стенд, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 7.
Ақпараттық стенд, Бөгенбай көшесі, 15 .
9.
Еркіншілік ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Еркіншілік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Целинная көшесі, 24.
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Еркетай" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Юрий Гагарин көшесі, 64 "а".
10.
Веренка ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Веренка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Мұқағали Мақатаев көшесі, 9.
11.
Еңбек ауылы
Еңбек ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд, Шайхы Кәрібаев көшесі, 16.
12.
Тайбай ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Микрорайон көшесі, 54.
13.
Елтай ауылы
Елтай ауылының медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд, Достық көшесі, 4 үй 2 пәтер.
14.
Жарық ауылы
Хабарландыруға арналған тақта, Ынтымақ көшесі, 3.
15.
Малтабар ауылы
Малтабар ауылының медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд, Бөгенбай көшесі, 9/3.
16.
Торғай ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Құрмаш Жәнібеков көшесі, 21.
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Торғай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Сәкен Сейфуллин көшесі, 16.
17.
Балықты ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Балықты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Орталық көшесі, 12.
18.
Жаңажол ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Жаңажол негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Тәуелсіздік көшесі, 4.
19.
Қарағайлы ауылы
Қарағайлы ауылының фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд, Қарағайлы көшесі, 16.
20.
Ақмырза ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақмырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жастар көшесі, 20.
21.
Жолбасшы ауылы
Ауыл орталығындағы стенд, Жолбасшы көшесі, 13.
22.
Ақсуат ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ақсуат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2.

Стенд у здания республиканского государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Буйратау" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, лесопожарная станция-2, улица Шайкена Турсынбаева, 9.
5.
Село Куншалган
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Куншалганского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Ильядора Поморцева, 8.
6.
Село Шакей
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Жанатурмыская основная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Жанатурмыс, 36.
7.
Село Каратал
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Каратальская начальная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Тауелсиздик, 42.
8.
Село Селетинское
Информационный стенд, улица Ыбырая Алтынсарина, 7.
Информационный стенд, улица Богенбая, 15.
9.
Село Еркиншилик
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Еркеншиликская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Целинная, 24.
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Детский сад "Еркетай" отдела образования Ерейментауского района, улица Юрия Гагарина, 64 "а".
10.
Село Веренка
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Веренская начальная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Мукагали Макатаева, 9.
11.
Село Енбек
Стенд у здания Енбекского сельского клуба, улица Шахи Карибаева, 16.
12.
Село Тайбай
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Тайбайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Микрорайон, 54.
13.
Село Ельтай
Стенд у здания медицинского пункта села Ельтай, улица Достык, дом 4, квартира 2.
14.
Село Жарик
Доска для объявлений, улица Ынтымак, 3.
15.
Село Малтабар
Стенд у здания медицинского пункта села Малтабар, улица Богенбая, 9/3.
16.
Село Тургай
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Тургайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Курмаша Жанибекова, 21.
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Торгайская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района", улица Сакена Сейфуллина, 16.
17.
Село Балыкты
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Балыхтинская начальная школа" отдела образования Ерейментауского района", улица Орталык, 12.
18.
Село Жанажол
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Жанажолская основная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Тауелсиздик, 4.
19.
Село Карагайлы
Стенд у здания фельдшерского пункта села Карагайлы, улица Карагайлы, 16.
20.
Село Акмырза
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Акмырзинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Жастар, 20.
21.
Село Жолбасшы
Стенд в центре села, улица Жолбасшы, 13.
22.
Село Аксуат
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аксуатская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Ыбырая Алтынсарина, 2.

Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақсуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Бөгенбай батыр көшесі, 18/1.
23.
Бозтал ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бозтал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Достық көшесі, 2 .
24.
Өлеңті ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Өлеңті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Мәншүк Мәметова көшесі, 2 а.
25.
Новомарковка ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Балабек Жахин атындағы Новомарковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Яков Киселев көшесі, 20.
Новомарковка ауылдық кітапханасы ғимаратының жанындағы стенд, Целинная көшесі, 18 "а".
26
Қойтас ауылы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Қойтас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Бейбітшілік көшесі, 11.
27
Ажы ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ажы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Зейн Шашкин көшесі, 6.
28
Бестоғай ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Бестоғай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Абай Құнанбаев көшесі, 31.
29
Байсары ауылы

Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Аксуат" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Богенбай батыра, 18/1.
23.
Село Бозтал
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Бозтал" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Достык, 2.
24.
Село Уленты
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Улентинская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Маншук Маметовой, 2 а.
25.
Село Новомарковка
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Новомарковская средняя школа имени Балабека Жахина" отдела образования Ерейментауского района, улица Якова Киселева, 20.
Стенд на территории здания Новомарковской сельской библиотеки, улица Целинная, 18 "а".
26
Село Койтас
Стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Койтасского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области, улица Бейбитшилик, 11.
27
Село Ажы
Стенд на территории здания коммунального государственного учреждения "Ажинская основная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Зейн Шашкина, 6.
28
Село Бестогай
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Бестогайская основная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Абая Кунанбаева, 31.
29
Село Байсары

Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Байсары бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Жеңіс көшесі, 5/2.
30
Қызылту ауылы
Ауыл орталығындағы стенд, Бәйтерек көшесі, 22
31
Қоржынкөл станциясы
Станция орталығындағы стенд, Саққұлақ би көшесі, 2.
32
Өлеңті станциясы
Станция орталығындағы стенд, Жастар көшесі, 3.
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "27" наурыз
№ а-3/104 қаулысына
2- қосымша
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 2 ақпандағы
№ а-02/61 қаулысына
2-қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар
№ р/р
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізу орны
1.
Ерейментау қаласы
Ерейментау ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Үмбетей жырау атындағы Ерейментау аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының концерт залы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 43.
2.
Олжабай батыр атындағы ауылы
Благодат дәрігерлік амбулатория холлы, Өміржан Кенбаев көшесі, 25.
3.
Күншалған ауылы
Күншалған ауылдық клубының холлы, Ильядор Поморцев көшесі, 1.
4.
Сілеті ауылы
Сілеті ауылы мәденит үйінің холлы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2.
5.
Еркіншілік ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Еркіншілік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы Целинная көшесі, 24.
6.
Торғай ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Торғай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 16.
7.
Ақсуат ауылы
Ақсуат ауылдық клубының холлы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 4.
8.
Бозтал ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Бозтал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Тәуелсіздік көшесі, 13 "б".
9.
Өлеңті ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Өлеңті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Мәншүк Маметова көшесі, 1 а.
10.
Новомарковка ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Балабек Жахин атындағы Новомарковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Яков Киселев көшесі, 20.
11.
Ажы ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ажы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорттық залы, Зейн Шашкин көшесі, 6.
12.
Бестоғай ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Бестоғай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Абай Құнанбаев көшесі, 31.
13.
Тайбай ауылы
Тайбай ауылының дәрігерлік амбулаториясы, Микрорайон көшесі, 52 "а".
14
Ақмырза ауылы
Ерейментау ауданы білім бөлімінің "Ақмырза орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Бейбітшілік көшесі, 11.

Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Байсаринская начальная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Женис, 5/2.
30
Село Кызылту
Стенд в центре села, улица Байтерек, 22.
31
Станция Коржынкуль
Стенд в центре станции, улица Саккулак би, 2.
32
Станция Уленты
Стенд в центре станции, улица Жастар, 3.
Приложение 2
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "27" марта 2017 года
№ а-3/104
Приложение 2
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 02 февраля 2015 года
№ а-02/61
Помещения для встреч с избирателями
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч с избирателями
1.
Город Ерейментау
Концертный зал государственного коммунального казенного предприятия "Ерейментауский районный дом культуры имени Умбетей жырау" отдела культуры и развития языков Ерейментауского района, улица Шокана Уалиханова, 43.
2.
Село имени Олжабай батыра
Холл Благодатненской врачебной амбулатории, улица Омиржана Кенбаева, 25.
3.
Село Куншалган
Холл Куншалганского сельского клуба, улица Ильядора Поморцева, дом 1.
4.
Село Селетинское
Холл дома культуры села Селетинское, улица Ыбырая Алтынсарина, дом 2.
5.
Село Еркиншилик
Актовый зал комунального государственного учреждения "Еркеншиликская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Целинная 24.
6.
Село Тургай
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Торгайская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Сакена Сейфуллина, 16.
7.
Село Аксуат
Холл Аксуатского сельского клуба, улица Ыбырая Алтынсарина, 4.
8.
Село Бозтал
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Бозтальская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Тауелсиздик, 13 "б".
9.
Село Уленты
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Улентинская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Маншук Маметовой, 1а.
10.
Село Новомарковка
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Новомарковская средняя школа имени Балабека Жахина", отдела образования Ерейментауского района, улица Якова Киселева, 20.
11.
Село Ажы
Спортивный зал коммунального государственного учреждения "Ажинская основная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Зейна Шашкина, 6.
12.
Село Бестогай
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Бестогайская основная школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Абая Кунанбаева, 31.
13.
Село Тайбай
Врачебная амбулатория села Тайбай, улица Микрорайон, 52 "а".
14
Село Акмырза
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Акмырзинская средняя школа" отдела образования Ерейментауского района, улица Бейбитшилик, 11.