Жарқайың ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазанда № 6С-14/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 6161 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 6С-19/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 26.02.2018 № 6С-19/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңның 6 бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
Жарқайың аудандық мәслихатының "Бірыңғай тіркелген салықтық ставкалары туралы" 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-14/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-107 болып тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірде "Целинное знамя" газетінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Қ.Байжұманова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Д.Шәкіров
27.10.2017
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жарқайың ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.Бекентаев
27.10.2017
Жарқайын аудандық
мәслихатының

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Жаркаинского района
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № 6С-14/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2017 года № 6161. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2018 года № 6С-19/5
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26.02.2018 № 6С-19/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктов 2 статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Жаркаинского района, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу:
решение Жаркаинского районного маслихата "О единых ставках фиксированного налога" от 7 апреля 2009 года № 4С-14/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-107, опубликовано 24 апреля 2009 года в районной газете "Целинное знамя").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Байжуманова
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Жаркаинского района
Д.Шакиров
27.10.2017
Руководитель Республиканского
Государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Г.Бекентаев
27.10.2017
Приложение
к решению Жаркаинского
районного маслихата