Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 тамызда № 6060 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зеренді аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің Зеренді ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 267 ұсынысы негізінде, Ақкөл ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі Молодежный ауылының аумағындағы ұсақ қара мал бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 шілдедегі № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5487 болып тіркелген, "Зерделі Зеренді" және "Зерен" газеттерінде 2016 жылдың 12 тамызында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауылдық округі
әкімінің міндетін
атқарушы
Г.Ғабитова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Зеренді аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің Зеренді ауданы
бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық
инспекторы
Қ.Аманов
2017 жылғы "25" 07
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Ақмола облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Зеренді аудандық
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Мақанов
2017 жылғы "25" 07

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 25 июля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 августа 2017 года № 6060
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зерендинского района государственного учреждения "Зерендинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 14 июня 2017 года № 267, исполняющий обязанности акима Аккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Молодежное Аккольского сельского округа Зерендинского района по бруцеллезу мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Аккольского сельского округа Зерендинского района от 25 июля 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5487, опубликовано 12 августа 2016 года в газетах "Зерделі Зеренді" и "Зерен").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Аккольского сельского округа
Г.Габитова
"СОГЛАСОВАНО"
Главный государственный ветеринарно-санитарный
инспектор Зерендинского района государственного
учреждения "Зерендинская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Аманов К.
"25" 07 2017 года
Руководитель
республиканского государственного
учреждения "Зерендинское районное
управление по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Акмолинской области Комитета по
защите прав потребителей
Министерства Национальной экономики
Республики Казахстан"
Маханов Ж.
"25" 07 2017 года