Қызылегіс ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 17 тамыздағы № 5 "Қызылегіс селосының, Ортағаш селосының, Қарашілік селосының көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Қызылегіс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 мамырдағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 5973 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қызылегіс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылегіс ауылдық округі әкімінің "Қызылегіс селосының, Ортағаш селосының, Қарашілік селосының көшелеріне атаулар беру туралы"2009 жылғы 17 тамыздағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтықактілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-117 болып тіркелген, "Бірлік-Единство" газетінде 2009 жылдың 22 қыркүйегінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Қызылегіс ауылы, Ортағаш ауылы, Қарашілік ауылы халқының пікірін ескере отырып, Қызылегіс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селосы" сөздері "ауылының", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылегіс ауылдық
округінің әкімі
С.Сағадиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Балтағарин
2017 жылғы "04" 05
Зеренді ауданының
"Сәулет, қала құрылысы
және құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Е.Шәкіржанов
2017 жылғы "04" 05

О внесении изменений в решение акима Кызылегисского сельского округа от 17 августа 2009 года № 5 "О присвоении наименований улицам села Кызылегис, села Ортагаш, села Карашилик"
Решение акима Кызылегисского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 4 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2017 года № 5973
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Кызылегисского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылегисского сельского округа "О присвоении наименований улицам села Кызылегис, села Ортагаш, села Карашилик" от 17 августа 2009 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-117, опубликовано 22 сентября 2009 года в газете "Бірлік-Единство") следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Кызылегис, села Ортагаш, села Карашилик, аким Кызылегисского сельского округа РЕШИЛ:";
в заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селосының", "селосы" заменить словами "ауылының", "ауылы".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кызылегисского
сельского округа
С.Сагадиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Зерендинского района
А.Балтагарин
"04" 05 2017 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел архитектуры,
градостроительства и строительства"
Зерендинского района
Е.Шакиржанов
"04" 05 2017 года