Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 23/4 "Сандықтау ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 10/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 5879 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 23/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4178 тіркелген, 2014 жылы 6 маусымда "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
2017 жылғы 28 наурыздағы

О признании утратившим силу решение Сандыктауского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 23/4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Сандыктауского района"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2017 года № 10/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 апреля 2017 года № 5879
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Сандыктауского района" от 10 апреля 2014 года № 23/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4178, опубликовано 6 июня 2014 года в газете "Сандыктауские вести".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
28 марта 2017 года