Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5782 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Новоникольск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округінің Новоникольск ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Советская көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
2) Садовая көшесі Жеңіс көшесіне;
3) Цветочная көшесі Бейбітшілік көшесіне;
4) Пролетарская көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
5) Первомайская көшесі Достық көшесіне;
6) Гаражная көшесі Жібек жолы көшесіне;
7) Юности көшесі Жастар көшесіне;
8) 8 марта көшесі Наурыз көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Новоникольск ауылдық округінің Мысок ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Хуторок көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
2) Зеленая көшесі Достық көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Новоникольск ауылдық
округінің әкімі
К.Садуова

О переименовании улиц населенных пунктов Новоникольского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Новоникольского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 14 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2017 года № 5782
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, аким Новоникольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Новоникольское Новоникольского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Советская на улицу Ыбырая Алтынсарина;
2) улицу Садовая на улицу Женис;
3) улицу Цветочная на улицу Бейбитшилик;
4) улицу Пролетарская на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
5) улицу Первомайская на улицу Достык;
6) улицу Гаражная на улицу Жибек жолы;
7) улицу Юности на улицу Жастар;
8) улицу 8 марта на улицу Наурыз.
2. Переименовать улицы села Мысок Новоникольского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Хуторок на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
2) улицу Зеленая на улицу Достык.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Новоникольского
сельского округа
К.Садуова