Целиноград ауданының Софиевка ауылдық округінің Софиевка ауылы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 9 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 тамызда № 6056 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2017 жылғы 28 маусымдағы № 01-34-130 ұсынуы бойынша Софиевка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданының Софиевка ауылдық округінің Софиевка ауылы аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округінің Софиевка ауыл аумағындағы шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақмола облысы Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 08 қыркүйектегі №2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4361 болып тіркелген, 2014 жылғы 03 қазанда "Ақмол ақпараты", "Вести Акмола" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Софиевка ауылдық
округінің әкімі
Э.Артықов

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Софиевка Софиевского сельского округа Целиноградского района
Решение акима Софиевского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 9 августа 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 августа 2017 года № 6056
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора от 28 июня 2017 года № 01-34-130 аким Софиевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Софиевка Софиевского сельского округа Целиноградского района.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Софиевского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта села Софиевка Софиевского сельского округа Целиноградского района" от 08 сентябре 2014 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4361, опубликовано в районных газетах "Ақмол ақпараты", "Вести Акмола" от 03 октября 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Софиевского
сельского округа
Э.Артыков