Целиноград ауданының Шалқар ауылдық округінің Шалқар ауылы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 шілдедегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 тамызда № 6055 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2017 жылғы 9 маусымдағы № 01-34-115 ұсынуы бойынша Шалқар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданының Шалқар ауылдық округінің Шалқар ауылы аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округінің Шалқар ауылы елді мекенінің аумағындағы шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақмола облысы Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы №1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4646 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпанда "Ақмол ақпараты", "Вести Акмола" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауылдық
округінің әкімі
Қ.Нығметов

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Шалкар Шалкарского сельского округа Целиноградского района
Решение акима Шалкарского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 20 июля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 августа 2017 года № 6055
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора от 9 июня 2017 года № 01-34-115 аким Шалкарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Шалкар Шалкарского сельского округа Целиноградского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района Акмолинской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта аула Шалкар Шалкарского аульного округа Целиноградского района" от 23 января 2015 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4646, опубликовано в районных газетах "Ақмол ақпараты", "Вести Акмола" от 24 февраля 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Шалкарского
сельского округа
К.Ныгметов