Шортанды ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 шілдедегі № С-17/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 тамызда № 6048 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № С-24/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 26.01.2018 № С-24/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шортанды ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С-45/5 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-147 тіркелген, 2012 жылғы 18 ақпанда аудандық "Вести" және "Өрлеу" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданы
әкімінің м.а.
Е.Мұхамедин
11.07.2017 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Шортанды ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Е.Аубакиров
11.07.2017 ж.
Шортанды аудандық
мәслихатының

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Шортандинского района
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 11 июля 2017 года № С-17/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 августа 2017 года № 6048. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26 января 2018 года № С-24/2
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26.01.2018 № С-24/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Шортандинского района, согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 12 декабря 2011 года № С-45/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-147, опубликовано 18 февраля 2012 года в районных газетах "Вести" и "Өрлеу").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. акима Шортандинского
района
Е.Мухамедин
11.07.2017 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Шортандинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Е.Аубакиров
11.07.2017 г.
Приложение
к решению Шортандинского
районного маслихата