2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № а-2/97 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 5902 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 қарашадағы № а-10/381 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 08.11.2017 № а-10/381 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсін.
3. Осы қаулының әрекеті 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Ташмағамбетов
Бурабай ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 24 марта 2017 года № а-2/97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2017 года № 5902. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 8 ноября 2017 года № а-10/381
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 08.11.2017 № а-10/381 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Ташмагамбетов
Утвержден
постановлением акимата
Бурабайского района

2017 жылғы "24" 03
№ а-2/97 қаулысымен
бекітілген
у
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Қаржыландыру республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Айына мектепке дейінгі ұйымдарда жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа кұны (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
мемлекеттік
жекеменшік
Бөбек-бақша

от "24" 03 2017 года
№ а-2/97
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Финансирование за счет средств республиканского бюджета
Количество воспитанников организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
Ясли-сад