"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 10 тамыздағы № 270 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қыркүйекте № 5641 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 03.03.2020 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасарының – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 115 "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15136 тіркелген бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.Е.Абдуллинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2017 жылғы "10" тамыздағы
№ 270 қаулысымен
бекітілген
"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
Постановление акимата Актюбинской области от 10 августа 2017 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 сентября 2017 года № 5641. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2020 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 03.03.2020 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Заместителя Премьер – Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2017 года № 115 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15136, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Абдуллина М.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Утвержден
постановлением
акимата Актюбинской области
от "10" августа 2017 года
№ 270
Регламент государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита
сельскохозяйственных кооперативов"

1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі.
Өтінімді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін немесе Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары- Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 115 бұйрығымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15136 болып тіркелген) (бұдан әрі – Стандарт) 10-тармағында көзделген негіздер бойынша дәлелді бас тартуды ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-әрекетінің тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушының (не оның сенімхат бойынша өкілінің) Стандарттың қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінімнің болуы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-әрекеттің) мазмұны және орындалу ұзақтығы:
1) құжаттарды қабылдау - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарын тапсырған кезден бастап, қабылдау және оларды тіркеуді жүргізеді, сонымен қатар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрымшатама қоюға ұсынады.
2) құжаттарды бөлу – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минут ішінде құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыны анықтайды және орындауға жолдайды;
3) құжаттарды қарау - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтінімінің Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 1-1/1069 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 12677 бұйрығымен бекітілген Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау қағидаларының (бұдан әрі – Қағидалар) 5-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкестігін тексереді және субсидияларды төлеу туралы шешім қабылдап, субсидиялар төлеу үшін тізімдеме қалыптастырады және басшыға қол қоюға ұсынады немесе субсидияларды төлеуден бас тарту туралы шешім қабылдайды;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей или мотивированный отказ по основаниям, указанным в пункте 10 стандарта государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов", утвержденного приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2017 года № 115 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15136) (далее – Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявки услугополучателя (либо его представителя по доверенности) по форме согласно приложению к Стандарту.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящих в состав процесса оказания государственной услуги и длительность выполнения:
1) прием документов – специалист канцелярии услугодателя с момента подачи необходимых документов услугополучателем указанных в пункте 9 Стандарта в течении 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию, а также передает руководителю услугодателя для резолюции;
2) распределение документов - руководитель услугодателя в течении 30 (тридцати) минут определяет ответственного исполнителя, рассматривает документы и направляет для исполнения;
3) рассмотрения документов - ответственный исполнитель услугодателя в течении 3 (трех) рабочих дней проверяет заявку услугополучателя на соответствие условиям, указанным в пункте 5 Правил субсидирования затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 1-1/1069 (далее – Правила) зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12677 и принимает решение о выплате субсидий, формирует ведомость для выплаты субсидий и передает для подписания руководителю или принимет решение об отказе выплате субсидий;

4) көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындау - көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минут ішінде субсидиялар төлеу үшін тізімдемеге немесе дәлелді бас тартуға қол қойып, қаржы бөлімінің жауапты орындаушысына жолдайды;
5) көрсетілетін қызметтің нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде төлем құжаттарын қалыптастырады және қазынашылыққа ұсынады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-әрекетінің тәртібін сипаттау
6.Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
4) көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті рәсімдердің
(іс-әрекеттердің) сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы 15 (он бес) минут ішінде көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарын тапсырған кезден бастап,қабылдау және оларды тіркеуді жүргізеді, сонымен қатар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрымшатама қоюға ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минут ішінде құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыны анықтайды және орындауға жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтінімінің Қағидалардың 5-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкестігін тексереді және субсидияларды төлеу туралы шешім қабылдап, субсидиялар төлеу үшін тізімдеме қалыптастырады және басшыға қол қоюға ұсынады немесе субсидияларды төлеуден бас тарту туралы шешім қабылдайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минут ішінде субсидиялар төлеу үшін тізімдемеге немесе дәлелді бас тартуға қол қойып, қаржы бөлімінің жауапты орындаушысына жолдайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде төлем құжаттарын қалыптастырады және қазынашылыққа ұсынады.
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекеттердің толық сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.
"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының
ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін
жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау"
мемлекетік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы

4) подготовка результата оказываемой услуги - руководитель услугодателя в течении 30 (тридцати) минут подписывает ведомость для выплаты субсидий или подписывает мотивированный отказ и передает ответственному исполнителю отдела финансов;
5) результат оказываемой услуги – ответственный исполнитель отдела финансов услугодателя в течении 1 (одного) рабочего дня формирует платежные документы и предоставляет в казначейства.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) ответственный исполнитель отдела финансов услугодателя.
7. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя с момента подачи необходимых документов услугополучателем указанных в пункте 9 Стандарта в течении 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию, а также передает руководителю услугодателя для резолюции;
2) руководитель услугодателя в течении 30 (тридцати) минут рассматривает документы и направляет для исполнения;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течении 3 (трех) рабочих дней проверяет заявку услугополучателя на соответствие условиям, указанным в пункте 5 Правил принимает решение о выплате субсидий, формирует ведомость для выплаты субсидий и передает для подписания руководителю или принимает решение об отказе выплате субсидий;
4) руководитель услугодателя в течение 30 (тридцати) минут подписывает ведомость для выплаты субсидий или мотивированный отказ и передает ответственному исполнителю отдела финансов;
5) ответственный исполнитель отдела финансов услугодателя в течении 1 (одного) рабочего дня формирует платежные документы и предоставляет в казначейства.
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес – процессов оказания государственной услуги согласно приложению, к настоящему регламенту. Справочник бизнес – процессов оказания государственной услуги размещен на веб – портале "электронного правительства", интернет – ресурсе услугодателя.
Приложение к регламенту государственной услуги
"Субсидирование затрат ревизионных союзов
сельскохозяйственных кооперативов на проведение
внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
Справочник бизнес процессов оказания государственной услуги