Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 168 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 55 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 5365 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 168 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қыркүйектегі "Жаңалық жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысына өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі қаулының қосымшасындағы "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Рахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Ибрашов

О внесении изменений в постановление акимата Айтекебийского района от 8 сентября 2014 года № 168 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 14 марта 2017 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 марта 2017 года № 5365
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата Айтекебийского района от 8 сентября 2014 года № 168 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4032, опубликованное 18 сентября 2014 года в районной газете "Жаңалық жаршысы"):
в приложении постановления на казахском языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Рахметова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Ибрашов