Алға ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 311 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 5636 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 06.03.2020 № 78 қаулысымен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9, 27 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 тіркелген бұйрығына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота:
елуден жүз адамға дейін – жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін – жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам – жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Алға ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 281 "Алға ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5034 тіркелген, "Жұлдыз-Звезда" аудандық газетінде 2016 жыл 30 қыркүйекте № 43 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қонжарға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі м. а. Г. Сисенова

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Алгинскому району
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 18 августа 2017 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 августа 2017 года № 5636. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 6 марта 2020 года № 78
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 06.03.2020 № 78 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010, акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Алгинскому району
от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек – в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека – в размере четырех процентов списочной численности работников.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алгинского района от 13 июля 2016 года № 281 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Алгинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5034, опубликованное в районной газете "Жұлдыз-Звезда" от 30 сентября 2016 года № 43).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Конжар А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого опубликования.
И.о. акима района Г. Сисенова