Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 23 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 5522 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 03.10.2017 № 27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 16-07/118 ұсынысы негізінде Құмтоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құмтоғай ауылдық округі Құмтоғай ауылының Қ. Шегебаев көшесінде ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құмтоғай ауылдық округінің әкімі Қ. Әбенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 2 июня 2017 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июня 2017 года № 5522. Утратило силу решением акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 3 октября 2017 года № 27
Сноска. Утратило силу решением акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 03.10.2017 № 27 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 мая 2017 года № 16-07/118 аким Кумтогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по улице К. Шегебаева села Кумтогай Кумтогайского сельского округа в связи с выявлением заболевании бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кумтогайского сельского округа К. Абенов