Шектеу іс-шараларын алу және Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 23 "Шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 27 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қазанда № 5677 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 16-07/196 ұсынысы негізінде Құмтоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құмтоғай ауылдық округі Құмтоғай ауылы Қ.Шегебаев көшесінде ірі мүйізді қара малы арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық сауықтыру іс-шаралар кешені жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 23 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5522 тіркелген, 2017 жылғы 09 маусымдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құмтоғай ауылдық
округі әкімінің міндетін
атқарушы
Ш. ӘБДІҒАЛИЕВА

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Кумтогайского сельского округа от 2 июня 2017 года № 23 "Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 3 октября 2017 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 октября 2017 года № 5677
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 16-07/196 аким Кумтогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные по улице К.Шегебаева села Кумтогай Кумтогайского сельского округа, в связи проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Кумтогайского сельского округа от 2 июня 2017 года № 23 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5522, опубликованное 09 июня 2017 года в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Испольняющий обязанности
акима Кумтогайского
сельского округа
Ш. АБДИГАЛИЕВА