Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 5849 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 3 шешімімен
Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 12.03.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 379 ұсынысы негізінде, Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Иттердің арасында құтырық ауруының анықталуына байланысты Терісаққан ауылдық округінің Жаңаталап ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Терісаққан ауылдық округінің әкімі А. Клютов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27 декабря 2017 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 января 2018 года № 5849. Утратило силу решением акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 12 марта 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 12.03.2018 № 3 (вводится в действии со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 сентября 2017 года № 379, аким Терисакканского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жанаталап Терисакканского сельского округа, в связи с выявлением болезни бешенства среди собак.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Терисакканского сельского округа А. Клютов