Қобда ауданы Терісаққан ауылы әкімшілік – аумақтық бірлігінің әкімінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 3 "Терісаққан ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 21 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5866 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының кейбір Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизия және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Қобда ауданының Терісаққан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы Терісаққан ауылы әкімшілік – аумақтық бірлігінің әкімінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 3 "Терісаққан ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-7-126 тіркелген, 2011 жылғы 15 қыркүйекте аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің деректемелеріндегі "Терісаққан ауылы әкімшілік-аумақтық бірлігінің" сөздері "Терісаққан ауылдық округінің" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің мәтіні бойынша "аула" сөзі "села" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспесі келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Терісаққан ауылы – әкімшілік аумақтық бірлігі халқының конференциясының 2011 жылғы 31 мамырдағы № 5 хаттамасы негізінде, Қобда ауданының Терісаққан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Терісаққан ауылдық
округінің әкімі
А.Клютов

О внесении изменений в решение акима административно–территориальной единицы села Терисаккан Кобдинского района от 18 июля 2011 года № 3 "О переименовании улиц села Терисаккан"
Решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27 декабря 2017 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 января 2018 года № 5866
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Терисакканского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима административно – территориальной единицы села Терисаккан от 18 июля 2011 года № 3 "О переименовании улиц села Терисаккан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-126, опубликованное 15 сентября 2011 года в районной газете "Қобда") следующие изменения:
в реквизитах указанного решения слова "административно-территориальной единицы села Терисаккан" заменить словами "Терисакканского сельского округа";
по тексту решения на русском языке слово "аула" заменить словом "села";
преамбулу решения изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции населения административно – территориальной единицы села Терисаккан от 31 мая 2011 года № 5, аким Терисакканского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Терисакканского
сельского округа
А.Клютов