Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 11 желтоқсандағы № 1 "Қаратоғай селолық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 мамырда № 5501 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Қаратоғай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 11 желтоқсандағы № 1 "Қаратоғай селолық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-8-64 тіркелген, 2009 жылғы 14 қаңтардағы "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбында "Қаратоғай селолық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" сөздері "Қаратоғай ауылының көшелеріне атау беру туралы" сөзімен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі шешімінің деректемелерінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімінің мәтініндегі "названия" сөзі "наименования" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспе бөлігінде "ҚР жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратоғай ауылдық округі әкімінің м.а. Б. Есенжолов

О внесении изменений в решение акима Каратогайского сельского округа от 11 декабря 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенного пункта Каратогайского сельского округа"
Решение акима Каратогайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 15 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 мая 2017 года № 5501
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",с Конституционным Законом Республики Казахстанот 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", исполняющий обязаности акима Каратогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каратогайского сельского округа от 11 декабря 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенного пункта Каратогайского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-64, опубликованное 14 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в заголовке решения слова "О присвоении названий улицам населенного пункта Каратогайского сельского округа" заменить словами "О присвоении наименования улицам села Каратогай";
в реквизитах решения на казахском языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
в тексте решения на русском языке слово "названия" заменить словом "наименования";
в преамбуле решения слова "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" заменить словами "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Каратогайского сельского округа Б. Есенжолов