Байнассай ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 18 наурыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 5447 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Байнассай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байнассай ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) Байнассай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 05 желтоқсандағы № 1 "Байнассай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-67 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 қаңтардағы "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
орыс тіліндегі шешімінің деректемелерінде "аульного" сөзі "сельского" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспе бөлігінде "ҚР жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөзімен ауыстырылсын.
2) Байнассай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1 "Байнассай ауылының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсанда "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
қазақ тіліндегі шешімнің деректемесіндегі "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байнассай ауылдық округінің әкімі С. Қошмағамбетов

О внесении изменений в некоторые решения акима Байнассайского сельского округа
Решение акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 18 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 апреля 2017 года № 5447
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Байнассайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения акима Байнассайского сельского округа следующие изменения:
1) в решении акима Байнассайского сельского округа от 5 декабря 2008 года № 1 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Байнассайского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-67, опубликованное 7 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы"):
в реквизитах решения на русском языке слово "аульного" заменить словом "сельского";
в преамбуле решения слова "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" заменить словами "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".
2) в решении акима Байнассайского сельского округа от 22 ноября 2011 года № 1 "О наименовании улиц села Байнассай" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-143, опубликованное 22 декабря 2011 года в районной газете "Мәртөк тынысы"):
в реквизитах решения на казахском языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байнассайского сельского округа С. Кошмагамбетов