Мұғалжар ауданы бойынша жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 133 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 5460 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 191 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 31.05.2019 № 191 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атау жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 08.12.2017 № 464 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мұғалжар ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекiтiлсiн.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 08.12.2017 № 464 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Назаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқыресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Данағұлов
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "12" сәуірде
№ 133 қаулысымен бекітілді
Мұғалжар ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Мугалжарскому району
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 12 апреля 2017 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 апреля 2017 года № 5460. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 мая 2019 года № 191
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 31.05.2019 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 08.12.2017 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родителькой платы по Мугалжарскому району.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 08.12.2017 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Назарова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Данагулов Е.
Утвержден постановлением акимата Мугалжарского района
от "12" апреля 2017 года № 133
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родителькой платы по Мугалжарскому району

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 08.12.2017 № 464 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі
тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы /аудан,қала/
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп
жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
1
Мұғалжар ауданы

Сноска. Приложение с изменениями, внесенным постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 08.12.2017 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административно-территориальное расположениеорганизаций дошкольного воспитания и бучения/район,город/
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с не полным днем пребывания при школе
1
Мугалжарский район