Талдысай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 14 "Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округінің Талдысай және Еңбек ауылдарындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы"шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 мамырда № 5499 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасынның Конститутциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 27.12.2018 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Талдысай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 14 "Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округінің Талдысай және Еңбек ауылдарындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-9-157 тіркелген, 2011 жылғы 14 желтоқсанда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде "аульного" сөзі тиісінше "сельского"сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдысай ауылдық округінің әкімі К. Нұрғалиев

О внесении изменения в решение акима Талдысайского аульного округа от 31 октября 2011 года № 14 "О присвоении наименований безымянным улицам сел Талдысай и Енбек Талдысайского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 11 мая 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 мая 2017 года № 5499.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Талдысайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула решения на казахском языке в редакции, текст на русском языке не меняется решением акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 27.12.2018 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение акима Талдысайского сельского округа от 31 октября 2011 года № 14 "О присвоении наименований безымянным улицам сел Талдысай и Енбек Талдысайского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-157, опубликованное 14 декабря 2011 года в районной газете "Мұғалжар") следующее изменение:
в реквизитах указанного решения на русском языке слово "аульного" заменить соответственно словом "сельского".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Талдысайского сельского округа К. Нургалиев