О внесении изменений в решение акима Шубаркудукского поселкового округа от 12 июня 2008 года № 201 "Жақсымай бекетіне атау беру туралы"
Решение акима Шубаркудукского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 22 февраля 2017 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2017 года № 5333
В соответствии статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", совместное решение маслихата Актюбинской области от 27 июня 2013 года № 132 и постановление акимата Актюбинской области от 27 июня 2013 года № 197 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Темирского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3599) аким Шубаркудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шубаркудукского поселкового округа от 12 июня 2008 года № 201 на казахском языке "Жақсымай бекетіне атау беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-78, опубликованное 23 июля 2008 года в районной газете "Темір") следующие изменения:
в преамбуле решения на казахском языке слова "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заменить словами "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы";
в реквизитах, и в тексте указанного решения на казахском языке слова "кент", "поселкелік", "көшелеріне" заменить словами "ауыл", "ауылдық", "көшесіне".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шубаркудукского сельского округа К.Нуралы

Шұбарқұдық кент округі әкімінің 2008 жылғы 12 маусымдағы № 201 "Жақсымай бекетіне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 29 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 5333 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына, Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 132 және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 27 маусымдағы № 197 "Темір ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" бірлескен шешімі мен қаулысына нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3599 болып тіркелген) сәйкес, Шұбарқұдық ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Шұбарқұдық кент округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 12 маусымдағы № 201 "Жақсымай бекетіне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-77 тіркелген, 2008 жылғы 23 шілдедегі аудандық "Темір" газетіне жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің қазақ тіліндегі деректемелерінде және мәтінінде "кент", "поселкелік", "көшелеріне" сөздері "ауылы", "ауылдық", "көшесіне" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шұбарқұдық ауылдық округінің әкімі Қ.Нұралы