Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 77 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 5367 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 104 және 106 бабтарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтардағы және 2, 10,16, 23 ақпандағы "Ойыл" газетінің № 4, 5, 6, 7 және 8 жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 276 433" сандар "3 299 477" сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"2 935 433" сандар "2 958 477" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 276 433" сандар "3 359 957,1" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-16 931" сандар "-77 411,1" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"16 931" сандар "77 411,1" сандармен ауыстырылсын;
6 тармақ:
келесідей мазмұндағы оныншы, он бірінші және он екінші абзацтармен толықтырылсын:
"елді мекендердегі өрттерді, дала өрттерін сөндіру бойынша өрт сөндіру бекеттерін ұйымдастыруға 3360 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 марта 2017 года № 5367. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9, 104 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5222, опубликованное 26 января и 2, 10, 16, 23 февраля 2017 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры "3 276 433" заменить цифрами "3 299 477";
поступлениям трансфертов:
цифры "2 935 433" заменить цифрами "2 958 477";
в подпункте 2):
затраты:
цифры "3 276 433" заменить цифрами "3 359 957,1";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-16 931" заменить цифрами "-77 411,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "16 931" заменить цифрами "77 411,1";
пункт 6:
дополнить десятым, одиннадцатым и двенадцатыми абзацами следующего содержания:
"3 360 тысяч тенге на организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров в населенных пунктах;

нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға 16 264 мың теңге;
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға 3 420 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы:
Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 13 наурыздағы № 77 шешіміне № 1 қосымша

16 264 тысяч тенге на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства;
3 420 тысяч тенге на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата:
Б. Бисекенов
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 13 марта 2016 года № 77

277
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1795
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15769
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8717
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7052
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90451
1
Ауыл шаруашылығы
70714
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
700
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
70014
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5873
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2648
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1134
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1483
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
48876
6
Жер қатынастары
9703
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9703
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9703
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10034
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10034
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10034
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17910
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17910
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17910
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10290
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

277
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1795
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8717
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7052
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90451
1
Сельское хозяйство
70714
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
700
010
Развитие объектов сельского хозяйства
700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
70014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5873
006
Организация санитарного убоя больных животных
2648
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1134
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1483
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
48876
6
Земельные отношения
9703
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9703
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9703
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10034
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10034
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10034
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17910
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17910
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17910
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10290
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов