Шектеу іс- шараларын алу және Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 11 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 5248 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № ВО 3-4/89 ұсынысы негізінде Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің Қаратал ауылы аумағында ұсақ мүйізді малдарының арасынан пастереллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық - санитарлық іс – шараларды жүргізумен байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 11 "Шектеу іс –шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5107 болып тіркелген, 2016 жылы 3 қарашада "Ойыл" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімі А. Мубараков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района от 21 сентября 2016 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 4 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 января 2017 года № 5248
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2016 года № ВО 3-4/89, аким сельского округа имени Шыганака Берсиева РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни пастереллеза среди мелкого рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Каратал сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района от 21 сентября 2016 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5107, опубликованного 03 ноября 2016 года в газете "Ойыл").
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа имени Шыганака Берсиева А. Мубараков