Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 101 "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 88 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 03 наурызда № 5281 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 189 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 02.03.2018 № 189 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 101 "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-80 болып тіркелген, 2009 жылдың 12 ақпанында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің атауында, мәтінінде және № 1 қосымшасында "ставкаларының" сөздері "мөлшерлемелерінің" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген қазақ және орыс тілдегі шешімінің №1 қосымшасындағы "№1 қосымшаға", "№ 1 қосымша", "в приложению № 1", "приложение № 1" сөздері "қосымшаға", "қосымша", "в приложении", "приложение" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Қ.Төлепбергенов Д.Молдашев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 января 2009 года № 101 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 марта 2017 года № 5281. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 189
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 02.03.2018 № 189 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогооблажения", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 января 2009 года № 101 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-80, опубликованное 12 февраля 2009 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в заголовке, тексте и в приложении №1 указанного решения на казахском языке слова "ставкаларының" заменить словами "мөлшерлемелерінің";
в приложении № 1 указанного решения на казахском и русском языках слова "№ 1 қосымшаға", "№ 1 қосымша", "в приложению № 1", "приложение № 1" заменить словами "қосымшаға", "қосымша", "в приложении", "приложение".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
К.Тулепбергенов Д.Мулдашев