Хромтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 31 "Хромтау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 48 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 5324 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 414 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 22.12.2020 № 414 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 31 "Хромтау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4757 тіркелген, 2016 жылдың 09 наурызында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қазақ тіліндегі атауында "тәрбие" сөзінен кейінгі "және" сөзі "мен" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыдағы қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Шілмановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Бердалин
Хромтау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 27 ақпандағы
№ 48 қаулысына қосымша
Хромтау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 10 ақпандағы
№ 31 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Хромтау ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік – аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі ұйымдарда болу ұзақтығымен
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір күнгі төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
"Хромтау аудандық білім бөлімі" ММ-сі № 1 "Күншуақ" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

О внесении изменений в постановление акимата Хромтауского района от 10 февраля 2016 года № 31 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Хромтаускому району"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 27 февраля 2017 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 марта 2017 года № 5324. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской областиот 22 декабря 2020 года № 414
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 22.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктам 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Хромтауского района от 10 февраля 2016 года № 31 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Хромтаускому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4757, опубликованное 09 марта 2016 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в заголовке вышеуказанного постановления на казахском языке после слова "тәрбие" слово "және" заменить словом "мен".
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Шильманова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бердалин
Приложение к постановлению
акимата Хромтауского района
от 27 февраля 2017 года № 48
УТВЕРЖДЕН
Постановлением акимата
Хромтауского района
от 10 февраля 2016 года № 31
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Хромтаускому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Продолжительность пребывания в детском саду
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (тенге)
Детский сад
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад № 1 "Куншуак"
ГУ "Хромтауский районный отдел образования"