Шалқар ауданының Бозой селолық округі әкімінің 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 7 "Елді мекендерге көше атауларын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 3 наурыздағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 5366 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Шалқар ауданының Бозой ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданының Бозой селолық округі әкімінің 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 7 қазақ тіліндегі "Елді мекендерге көше атауларын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-105 тіркелген, 2009 жылғы 27 мамырда аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспесі мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шалқар ауданы Бозой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бозой ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Ж. Жұбаназаров

О внесении изменений в решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района от 13 апреля 2009 года № 7 "Елді мекендерге көше атауларын беру туралы"
Решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 3 марта 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 марта 2017 года № 5366
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", исполняющий обязанности акима Бозойского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района от 13 апреля 2009 года № 7 на казахском языке "Елді мекендерге көше атауларын беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-105, опубликованное 27 мая 2009 года в районной газете "Шалқар") следующие изменения:
в реквизитах указанного решения на казахском языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық";
преамбулу решения изложить в следующей новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шалқар ауданы Бозой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Бозойского сельского округа
Ж. Жубаназаров