Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі "Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 96 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 119 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 қазанда № 4343 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 163 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 19.03.2018 № 163 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 5-тармағына, "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 110 Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14637 тіркелген) сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4205 тіркелген, 2017 жылдың 12 мамырында "Талдықорған" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
17, 18-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. Көтермелеу балдары осы Әдістеменің 1-1-қосымшасына сәйкес ағымдағы жұмыстың орташа көлемінен асатын қызмет көрсеткіштері, сондай-ақ мазмұндық және/немесе ұйымдастырушылық жағынан күрделі болып табылатын қызмет түрлері үшін қойылады.
18. Ағымдағы жұмыстың орташа көлемінен асатын қызмет көрсеткіштері және күрделі қызмет түрлері атқарылған жұмыстың көлемі мен күрделілігінің өсу тәртібімен "+1"-ден "+5" балға дейін бес деңгейлік шәкіл бойынша орналастырылған. Бұл ретте көтермеленетін қызмет көрсеткіштері мен түрлеріне Электрондық құжат алмасудың бірыңғай жүйесінде және мемлекеттік органның Интранет-порталында белгіленетін де, белгіленбейтін де құжаттар мен іс-шаралар кіре алады.
Әр көтермеленетін қызмет көрсеткіші немесе түрі үшін осы Әдістеменің 1-1-қосымшасына сәйкес "Б" корпусының қызметшісіне тікелей басшымен балл қойылады.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес 1-1-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Талдыкорганского городского маслихата от 19 апреля 2017 года № 96 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Талдыкорганского городского маслихата"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 27 сентября 2017 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 октября 2017 года № 4343. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 19 марта 2018 года № 163
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 19.03.2018 № 163 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2016 года № 110 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" (зарегеистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14637), Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Талдыкорганского городского маслихата" от 19 апреля 2017 года № 96 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4205, опубликован 12 мая 2017 года в газете "Талдыкорган") следующие изменения и дополнение:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Талдыкорганского городского маслихата, утвержденной указанным решением:
пункты 17, 18 изложить в новой редакции:
"17. Поощрительные баллы выставляются за показатели деятельности, превышающие средние объемы текущей работы, а также виды деятельности, являющиеся сложными в содержательном и/или организационном плане согласно приложению 1-1 к настоящей Методике.
18. Показатели деятельности, превышающие средние объемы текущей работы и сложные виды деятельности распределены по пятиуровневой шкале в порядке возрастания объема и сложности осуществляемой работы от "+1" до "+5" баллов. При этом, в число поощряемых показателей и видов деятельности могут входить как фиксируемые, так и не фиксируемые в Единой системе электронного документооборота и Интранет-портале государственных органов документы и мероприятия.
За каждый поощряемый показатель и вид деятельности служащему корпуса "Б" непосредственным руководителем присваиваются баллы согласно приложению 1-1 к настоящей Методике.";
дополнить приложением 1-1 согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Бигужанов Тимур Капасовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрағасы В.Ким
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ.Бұлдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "27" қыркүйектегі № 119 шешіміне қосымша
Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының "Б" кораусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесіне 1-1-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің көтермеленетін көрсеткіштері мен қызмет түрлері үшін балл шәкілдері
Балдар
Көтермеленетін көрсеткіштері мен қызмет түрлері
5 балл
Нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлеу, нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу
Аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамына уақытылы түзетулер енгізу
Қалалық мәслихат депутаттарының сайлаушылар алдында беретін есебіне материалдарды, баяндамаларды сапалы және уақытылы дайындау
Басқа мемлекеттік органдардың тапсырмаларын уақытылы және сапалы орындау
Өзінің лауазымдық міндеттерін орындау барысында мемлекеттік органның тиімді қызметін атқаруы үшін ұсыныстар енгізу
Тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді мемлекеттік сатып алу бойынша конкурстық комиссияның қызметін ұйымдастыру, сондай-ақ баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен бір көзден тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді мемлекеттік сатып алуларды жүргізу
Сайлау округтерінің тұрғындарымен қалалық мәслихат депутаттарының кездесуін ұйымдастыру және өткізу
4 балл
Аттестациялық, конкурстық, тәртіптік және бағалау комиссиясының қызметін сапалы ұйымдастыру
Кезекшілік, шұғыл тапсырмаларды орындау үшін жұмыстан тыс уақытта, демалыс және мереке күндері жұмысқашығу
Қаржы-шаруашылық қызметтің жиынтық жоспарын, бюджеттік жоспарды, қаржыландырудың жеке жоспарларын құру, бекіту
және орындау
Мұрағатқа құжаттарды сапалы өңдеп, өткізу
Қосымша зерделеуді және тексеруді талап ететін өтініштерді қарау
3 балл
Жұмыста уақытша жоқ мемлекеттік қызметшінің лауазымдарын қоса атқару және міндеттерін орындау (10 жұмыс күннен кем емес)
Қалалық мәслихаттың және тұрақты комиссияларының қызметі туралы мақалалар, жарияланымдар мен ақпараттар дайындау
Оқытуға жататын мәслихат аппараты мемлекеттік қызметшілерін оқытумен уақытылы қамтамасыз ету
2 балл
Ақпаратты қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына және бұқаралық ақпарат құралдарына уақытылы жариялау
Тәлімгерлік қызметті жүзеге асыру
Мемлекеттік органның өз ерекшелігіне сәйкес жұмысында қолданылатын нормативтік құқықтық актілерді түсіндіру
1 балл
Ұжымның қоғамдық өміріне қатысу (спорттық және мәдени шаралар)
Қалалық мәслихаттың атынан құттықтау, құрмет және алғыс хаттарының мәтіндерін дайындау
Қалалық мәслихаттың сессияларында, тұрақты комиссиялар отырыстарында және аппарат өткізген іс-шараларда бейне және фото түсіру

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талдыкорганского городского маслихата Бигужанова Тимура Капасовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата В.Ким
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев
Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "27" сентября 2017 года № 119
Приложение 1-1 к Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Талдыкорганского городского маслихата
Шкала баллов за поощряемые показатели и виды деятельности административных государственных служаших корпуса "Б" аппарата Талдыкорганского городского маслихата
Баллы
Поощряемые показатели и виды деятельности
5 балл
Разработка проектов нормативных правовых актов, проведение правового мониторинга нормативных правовых актов
Своевременное проведение корректировки в составы территориальной, окружных и участковых избирательных комиссии
Качественная и своевременная подготовка материалов, докладов к отчету депутатов городского маслихата перед избирателями
Качественное и своевременное выполнение задании других государственных органов
Внесение предложении при исполнении своих должностных обязанностей для эффективной деятельности государственного органа
Организация деятельности конкурсной комиссии по государственным закупкам товаров, работ и услуг, а также проведение государственных закупок товаров, работ и услуг способом запроса ценовых предложений из одного источника
Организация и проведение встреч депутатов городского маслихата с жителями избирательных округов
4 балл
Качественная организация деятельности аттестационной, конкурсной, дисциплинарной и оценочной комиссии
Дежурство, выход на работу для исполнения оперативных заданий во внерабочее время, в выходные и праздничные дни
Составление, утверждение, исполнение индивидуальных планов финансирования, бюджетного плана, сводного плана финансово-хозяйственной службы
Качественная обработка, сдача документов в архив
Рассмотрение обращений, требующих дополнительного изучения и проверки
3 балл
Совмещение должностей и выполнение обязанностей временно отсутствующего (не менее 10 рабочих дней) государственного служащего
Подготовка статей, публикации и информации о деятельности городского маслихата и постоянных комиссии
Своевременное обеспечение обучением государственных служащих аппарата маслихата, подлежащих обучению
2 балл
Своевременная публикация информации в интернет-ресурсе городского маслихата и в средствах массовой информации
Осуществление наставнической деятельности
Разъяснение нормативных правовых актов, применяемых в работе государственного органа в соответствий со своей спецификой
1 балл
Участие в общественной жизни коллектива (спортивные и культурные мероприятия)
Подготовка текстов поздравлении, почетных и благодарственных писем от имени городского маслихата
Видео и фото съемка на сессиях городского маслихата, заседаниях постоянных комиссии и на мероприятиях проводимых аппаратом