Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 993 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 29 желтоқсанда № 4461 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 848 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Капшагай
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 13 декабря 2017 года № 993. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2017 года № 4461. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 29 ноября 2018 года № 848

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 29.11.2018 № 848 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6–бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 29.11.2018 № 848 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Капшагай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Капшагай согласно приложению.

2. Қапшағай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы "Заречный, Шенгельді ауылдық округтері және Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" №384 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2758 тіркелген, қалалық "Бизнес Дайджест Капшағай" газетінде 2014 жылдық 10 маусымында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Капшагай "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Заречному, Шенгельдинскому сельским округам и городу Капшагай" от 16 июня 2014 года № 384 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2758, опубликован 10 июня 2014 года в городской газете "Бизнес Дайджест Капшагай").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Нұрғазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Т. Қайнарбеков
Қапшағай қаласы әкімдігінің 2017 "13" желтоқсандағы "Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 993 қаулысына қосымша
Қапшағай қаласында мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
р/с
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие
және оқыту ұйымдарының
тәрбиеленушілер
саны
Мектепке дейінгі ұйымдар
ата-аналарының бір айдағы бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
3 жасқа дейін

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нургазиева.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Т. Кайнарбеков
Приложение к постановлению акимата города Капшагай от "13" декабря 2017 года № 993 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Капшагай"
Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в городе Капшагай
р/с
Наименование
Количество
воспитанников
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
Размер родительской платы в дошкольных
организациях образования в месяц (тенге)
до 3-х лет

1) Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындарының ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда баланаы күтіп-бағу үшін ата-аналардан немесе заңды өкілдерден алынатын ай сайынғы төлемақы мөлшері баланың жасына қарамастан тамақтануға кететін шығынның 100 пайызын құрайды және оны құрылтайшы белгілейді.
2) Жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардан немесе заңды өкілдерден төлемақы алу тәртібін мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшысы белгілейді.

1) размер ежемесячной оплаты, взимаемой с родителей или законных представителей за содержание ребенка в государственных дошкольных организациях, созданных в организационно-правовой форме коммунальных государственных казенных предприятий, составляет 100 процентов затрат на питание, независимо от возраста, и устанавливается учредителем.
2) в частных дошкольных организациях порядок взимания оплаты с родителей или законных представителей устанавливается учредителем дошкольной организации.