Райымбек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 40 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 4 сәуірде № 4169 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 05.04.2022 № 74 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Райымбекскому району
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 28 февраля 2017 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 апреля 2017 года № 4169. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 5 апреля 2022 года № 74
Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 05.04.2022 № 74 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Байедилов Талғат Ескендировичке жүктелсін.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитиание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Райымбекскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байедилова Талгата Ескендировича.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Райымбек ауданының әкімі Ж. Тажиев
Райымбек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "28" ақпандағы "Райымбек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 40 қаулысына қосымша
Райымбек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққанда бір айдағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-ананың бір айдағы ақы төлемақы мөлшері (теңге)
1
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" бөбекжай-балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Райымбекского района Ж. Тажиев
Приложение к постановлению акимата Райымбекского района от "28" февраля 2017 года № 40 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Райымбекскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Райымбекскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
1
Государственное коммунально-казенное предприятие ясли-детский сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"

280
20699
3 жасқа дейін -5600,
3 жастан кейін - 6000
2
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" бөбекжай-балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
25004
3 жасқа дейін - 5600,
3 жастан кейін - 6000
3
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
24649
3 жасқа дейін - 5600,
3 жастан кейін - 6000
4
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таугүл" бөбекжай-балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
140
21924
3 жасқа дейін - 5600,
3 жастан кейін - 6000
5
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызғалдақ" бөбекжай-балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
140
23786
3 жасқа дейін - 5600,
3 жастан кейін - 6000
6
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдаурен" бөбекжай-балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
50
25755
3 жасқа дейін - 5600,
3 жастан кейін - 6000
7
"Кәусар-Інжу балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
26482
3 жасқа дейін - 7000,
3 жастан кейін - 7000
8
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көксай орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
16427
6000
9
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ораз Жандосов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Қостөбе бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
13573
6000
10
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сағат Әшімбаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13942
6000
11
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айтжан Түркебаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
45
12261
6000
12
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрбапа Өмірзақов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
15704
6000
13
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазыбек Шорманов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
15812
6000
14
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақай Нүсіпбеков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
14125
6000
15
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарсенбай Бейсембетұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25

280
20699
до 3 лет - 5600, от 3 лет - 6000
2
Государственное коммунально-казенное предприятие ясли-детский сад "Балбобек" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
140
25004
до 3 лет - 5600, от 3 лет - 6000
3
Государственное коммунально-казенное предприятие ясли-детский сад "Карлыгаш" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
140
24649
до 3 лет - 5600, от 3 лет - 6000
4
Государственное коммунально-казенное предприятие ясли-детский сад "Таугул" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
140
21924
до 3 лет - 5600, от 3 лет - 6000
5
Государственное коммунально-казенное предприятие ясли-детский сад "Қызғалдақ" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
140
23786
до 3 лет - 5600, от 3 лет - 6000
6
Государственное коммунально-казенное предприятие ясли-детский сад "Балдаурен" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
50
25755
до 3 лет - 5600, от 3 лет - 6000
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад Кәусар-Інжу"
50
26482
до 3 лет - 7000, от 3 лет - 7000
8
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Коксай с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
20
16427
6000
9
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Ораз Жандосова с дошкольным миницентром и с начальной школой Костобе" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
60
13573
6000
10
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Сагат Ашимбаева с дошкольным миницентром" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
25
13942
6000
11
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Айтжана Туркебаева с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
45
12261
6000
12
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Нурбапа Омирзакова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
40
15704
6000
13
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Казыбек Шорманова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
40
15812
6000
14
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Акая Нусипбекова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
20
14125
6000
15
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Сарсенбай Бейсембетулы с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
25

12312
6000
16
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамал Ермегияев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
45
15441
6000
17
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыжаз орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Ақбейіт бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
14918
6000
18
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көмірші орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
16182
6000
19
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әужан Ниязбеков атындағы негізгі мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
14742
6000
20
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тәліп Мұсақұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
15904
6000
21
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзақ Бағаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Алғабас бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
16537
6000
22
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтасты орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
15211
6000
23
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарқара орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Ереуіл бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
15179
6000
24
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тасашы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Сарыкөл бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
14746
6000
25
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қапез Байғабылұлы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
14695
6000
26
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаменке орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
14055
6000
27
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100
14887
6000
28
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөлексаз орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
13579
6000
29
"Райымбек ауданының бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Көкпияз бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70

12312
6000
16
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Жамал Ермегияева с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
45
15441
6000
17
Коммунальное государственное учреждение "Сарыжазская средняя школа с дошкольным миницентром и с начальной школой Акбейит" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
60
14918
6000
18
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Комирши с дошкольным миницентром" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
20
16182
6000
19
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени Әужана Ниязбекова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
20
14742
6000
20
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Талип Мусакулова с дошкольным миницентром Райымбекского района"
государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
20
15904
6000
21
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Узак Багаева с дошкольным миницентром и с начальной школой Алгабас" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
20
16537
6000
22
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Актасты с дошкольным миницентром" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
20
15211
6000
23
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Каркара с дошкольным миницентром и с начальной школой Ереуил" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
70
15179
6000
24
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Тасашы с дошкольным миницентром и с начальной школой Сарыкол" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
20
14746
6000
25
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Капез Байгабылулы с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
40
14695
6000
26
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Жаменке с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
25
14055
6000
27
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Абая с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
100
14887
6000
28
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Болексаз с дошкольным миницентром" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
20
13579
6000
29
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Инкарбек Жумагулова с дошкольным миницентром и с начальной школой Кокпияз" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
70

14887
6000
30
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайнар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
14679
6000
31
"Райымбек білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы және Түменбай бастауыш мектебі бар Сәдуақас Серкебаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
13446
6000
32
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Майлы Орманов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
14904
6000
33
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ыдырыс Көшкінов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
14035
6000
34
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13520
6000
35
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 Кеген орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13976
6000
36
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұйық орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
14300
6000
37
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тельман Жанұзақов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13166
6000
38
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалкөде орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
45
13563
6000
39
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шоқан Уалиханов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
12895
6000
40
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
16883
6000
41
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бердібек Соқпақбаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
14526
6000
42
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Албан Асан Барманбекұлы атындағы орта мектеп- гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
16125
6000
43
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұраншы Сауранбаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25

14887
6000
30
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Кайнар с дошкольным миницентром" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
20
14679
6000
31
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Садвакаса Серкебаева с ддошкольным мини-центром и начальной школой ТТуменбай" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
20
13446
6000
32
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Майлы Орманова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
20
14904
6000
33
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Ыдырыс Кошкинова с дошкольным миницентром" государтвенного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
25
14035
6000
34
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Мукагали Макатаева с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
25
13520
6000
35
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №3 Кеген с дошкольным миницентром" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
25
13976
6000
36
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Туюк с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
20
14300
6000
37
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Тельман Жанузакова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
25
13166
6000
38
Коммунальное государственное учреждение "Шалкодинская средняя школа с дошкольным миницентром государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
45
13563
6000
39
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Шокан Уалиханова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
25
12895
6000
40
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа Карабулак с дошкольным миницентром" государственного учреждения
"Отдел образования Райымбекского района"
20
16883
6000
41
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Бердибек Сокпакбаева с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
40
14526
6000
42
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа-гимназия имени Албан Асан Барманбекулы с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
40
16125
6000
43
Коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа имени Сураншы Сауранбаева с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Райымбекского района"
25